EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Herhangi bir beyaz eşya gibi, bulaşık makinesi de onarım ve bakım gerektirir. Sorunlar ortaya çıkmadan önce düzenli bakımlarının yapılması ve ciddiyeti ne olursa olsun, mutlaka bir teknik servis çağrılması önemlidir.

Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sıra dışı bir bulaşık makinesi, evin en kullanışlı cihazlarından biridir ve içindeki nesneleri tekrar tekrar kullanıma hazır tutmak için gereken temizleme gücüne sahiptir. Modern mutfak, bir bulaşık makinesinin her zaman yüksek verimlilikte çalışmasını gerektirir, ancak bu işlevi engelleyen bir dizi yaygın sorun bulunmaktadır.

Herhangi bir bulaşık makinesinde karşılaşılan en yaygın şikayetlerden biri, bulaşıkların etkili bir şekilde temizlenmemesidir. Bu durumda makinenin gerinim süzgeci, püskürtme kolları ve kapı contası kontrol edilmelidir. Püskürtme kollarında düşük basınç veya bulaşık makinesinin gücünü engelleyen diğer bileşenlerle ilgili sorunlar olabilir.

Bulaşık makinesi, kapağı düzgün bir şekilde kapanmadan çalışmaz. Kapakla ilgili sorunlar, yıkama programlarının başlamasını engeller. Bulaşık makinesinin güç kaynağında veya kapağında herhangi bir sorun yoksa, makinenin elektronik sisteminde karmaşık sorunlar olabilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, bulaşık makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.