EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri değerli ve modern bir ihtiyaçtır. Ancak tüm teknoloji parçaları gibi, arızalara karşı bağışık değildir. Çoğu çamaşır makinesi bir dereceye kadar titrer, ancak çamaşır makinenin titreşiminde ani bir artış fark edilirse veya makine sallanıyorsa, bu sık karşılaşılan bir sorundur. Bunun nedeni, amortisörlerin çamaşır makinesinin kasasından ayrılması olabilir.

Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri çalışırken ses çıkarır, ancak seste ani bir yükselme fark edilirse, bunun nedeni tambura bir şeyin sıkışması olabilir. Gürültünün bir başka olası nedeni de hasarlı bir tamburdur. Bu en ciddi sorunlardan biridir ve tamburun onarılması veya değiştirilmesi gerekebilir.

Çamaşır makinesi kıyafetleri eskisi gibi temizlemiyorsa veya her yıkamadan sonra makine altında sızıntılar oluyorsa, makinede bir sorun olduğu muhakkaktır. Bazı sorunlar, basit müdahaleler ile çözülse de bazı sorunlar, bir uzmanın çalışmasına ihtiyaç duyabilir.

Bu durumda çamaşır makinesinin daha uzun ömürlü olması için arızaların bir profesyonelce giderilmesi gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, çamaşır makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.