EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Davlumbaz Teknik Servis

Davlumbaz, mutfaklarda yemek pişirilirken oluşan kokuları dağıtmak için tasarlanan bir cihazdır. Genellikle davlumbaz sorunları motor, ana kontrol panosu veya aydınlatma sistemi ile ilgili sorunlarla sınırlıdır.

Davlumbaz Teknik Servis

Davlumbaz bakımının doğru yapılması, muhtemelen cihazın en yüksek kapasitede sorunsuz çalışmasını sağlamanın en iyi yoludur.

Davlumbaz açıldığında motorundan belirgin bir vızıltı veya uğultu sesi geliyorsa, egzoz fan motorunda bir sorun var demektir. Bu durumda motor arızalıdır ve egzoz motorunda kısa devre elektrik sargısı olabilir. Bu tür bir sorun, motor mil yataklarının tamamen aşınmış olması ve işlevini yerine getirememesi durumunda ortaya çıkabilir. Kaput motoru genellikle tamir edilemez ve değiştirilir. Bu sorun ayrıca fan motorunu ve üfleyici motoru da engelleyebilir.

Davlumbaz fanı ve ışığı çalışmıyor ise, bu, cihazdaki mikro anahtar, anahtar kiti, basmalı anahtar, döner anahtar ve seçici anahtarın birinde bir sorun olduğunu gösterir. Bu anahtarlar bir Ohm ölçer ile süreklilik için ayrı ayrı kontrol edilmelidirler.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, davlumbazlar için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.