EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Derin Dondurucu Teknik Servis

Bir derin dondurucunun içi her zaman donma noktasının altında olmalıdır, ancak içindeki her şeyin buzla kaplanması normal değildir. Buzu eritmek için dışarıdan müdahale edilebilir, ancak sorun kendini tekrar ederse, muhtemelen çözülmesi gereken bir sıcaklık kontrol sorunu vardır.

Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu altında yerde su olursa, bu durum ünitenin yanında veya arkasında buz birikmesi yüzünden olabilir. Bu sorunlar hasara neden olabilir. Sızıntılar genellikle hemen fark edilmez, bu nedenle yılda bir iki kez cihazın etrafını ve altını kontrol etmek gerekir.

Cihazın arkası genellikle daha sıcaktır, çünkü orada motor bulunmaktadır. Soğutucu bataryalar ısı yayılımını önlemek için yalıtılmıştır. Bu nedenle ısı hissetmek bataryaların bir uzman tarafından kontrol edilmesini gerektirir. Aksi derin dondurucu, bobin veya motor arızası verebilir.

Bu ve benzer sorunlar derin dondurucunun bakım ve tamir ihtiyacını ortaya koyar. Derin dondurucunun daha uzun ömürlü ve ekonomik çalışması için arızaların önceden tespit edilmesi ve profesyonelce onarılması gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, derin dondurucular için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.