EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Klima Teknik Servis

Klimanın sıcak havalarda daha uzun süreli çalışması normaldir, ancak yine de periyodik olarak kapanması gerekir. Bunu sağlamak, hayati bileşenleri korumaya ve enerji giderlerinin yükselmesini önlemeye yardımcı olur. Klimanın durmaksızın çalışmasının birçok nedeni olabilir. Termostat, kompresör, hava filtreleri veya elektrikli parçalarla ilgili bir sorun olabilir.

Klima Teknik Servis

Eğer klima açılmıyorsa, bu durum, bir devre kesicinin devreye girmesi nedeniyle oluşur. Hatalı termostat veya gevşek kablolar da bunun nedeni olabilir. Sertifikalı HVAC (ısıtma, havalandırma ve klima) uzmanları, herhangi bir elektrik sorununu teşhis etmeye yardımcı olan özel teşhis ekipmanına sahiptir.

Bazen klimada soğuk hava akışı yoktur. Bunun nedeni genelde sadece atmış bir devre kesicidir. Üfleyici kayışın aşınmış olması ve değiştirilmesinin gerekmesi de mümkündür. Düzenli bir sistem ayarı bu sorunu önleyebilir, bu nedenle işi güvenilir uzmanlara bırakmak gerekir. Uzmanlar sadece mevcut sorunları onarmaz, aşınma ve yıpranma durumunu da kontrol ederek başka arızaların oluşmasını önler.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, klimalar için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.