EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Kombi Teknik Servis

Kombi sistemi arızalarının en yaygın türlerinden biri degazör çatlamasıdır. Degazör, kazan besleme sularının oksijen ve karbondioksit gazlarından arındırılmaları için kullanılır. Birçok degazörde, kaynaklarda ve kaynakların yakınındaki ısıdan etkilenen alanlarda çatlaklar oluşabilir. Bu çatlaklar bazen potansiyel bir güvenlik tehlikesi oluşturabilir. Bu durum, ekipmanın periyodik olarak bakımın yapılmasını ve gerekli durumlarda onarılmasını gerektirir. Çatlaklar, ıslak floresan manyetik parçacıklarla test edilmektedir.

Kombi Teknik Servis

Kombi sistemi arızalarının bir başka yaygın türü, besleme suyu hattı erozyonudur. Yüksek hızlı su ve özellikle su / buhar karışımları besleme suyu sistemlerinde erozyona neden olur.

Aşırı ısınma da en yaygın kombi sistemi arızalarından biridir. Aşırı ısınma ve plastik akışı nedeniyle arızalar meydana geldiğinde, bunun nedeni genellikle kalan tortularla tanımlanır. Tortuların doğru bir şekilde incelenmesi, sorunun kaynağını ve düzeltme için gereken yöntemi gösterir.

Kazan sistemlerinde boru arızaları aşırı ısınma nedeniyle meydana geldiğinde, arızalı boru bölümünün dikkatli bir şekilde incelenmesi, arızanın boru duvar sıcaklığındaki hızlı artıştan mı yoksa uzun süreli, sabit tortu birikiminden mi kaynaklandığını gösterir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, kombiler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.