EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma sensörü tamburda, genellikle kapı açıklığının altında bulunur. Nemi algılayan ve giysiler yeterince kuruduğunda kurutucuyu kapatan iki metal şeritten yapılmıştır. Ancak kirli bir sensör, giysilerin çok ıslak kalmasına veya aşırı kurutulmasına neden olabilir.

Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yuvarlanan giysilerden kaynaklanan tüyler ve tozlar, kurutma makinesinin kapısının içinde veya çevresinde bulunan filtreye girer. Tıkanmış bir filtre kurutucudaki hava akışını kısıtlar ve bu da kurutmayı daha az verimli hale getirir. Filtreler çalışmaz ve kurutucular çok ısınırsa makinenin alev alma riski bulunur.

Isı eşanjörü, tamburdan gelen buharı tekrar suya dönüştürür ve içinden geçen buhar ve havanın arasında zamanla tıkanabilen ve kirlenebilen lifler bulunur. Tıkanmış bir ısı eşanjörü, makinedeki hava akışını yavaşlatır ve makineyi daha az verimli hale getirir.

Bu durumda kurutma makinesinin daha uzun ömürlü olması için arızaların bir uzman tarafından giderilmesi gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, kurutma makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.