EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Beyaz Eşya Teknik Servis

Ocak Teknik Servis

Gazlı ocaklar genellikle hassas sıcaklık kontrollerine sahiptir ve çabuk ısıtırlar. Ancak ocağın alevi normalden daha az etkileyici görünüyorsa, sorun brülör alev açıklıklarının tıkanması olabilir. Düşük kaliteli alevler, brülöre çok az gaz veya çok az hava girmesinden kaynaklanabilir.

Ocak Teknik Servis

Güçlü bir gaz kokusu almak ciddi bir sorunun işareti olabilir. Bir ocak yandığında genellikle hafif bir gaz kokusu alınır, ancak normalden daha fazla koku sorun olduğunu gösterir. Gaz kokusu, ocakta potansiyel olarak tehlikeli bir durum olan gaz sızıntısı olduğunu gösterebilir.

Alev ile ilgili olağandışı sesler tipik olarak bir gaz akışı sorununu gösterir, genellikle brülöre çok fazla hava veya çok fazla gaz giriyor demektir. Bu durum yüksek bir tıslama sesi yaratır ve alevlerde sarılık fark edilir. Çok fazla gaz, ocakta tehlikeli bir duruma neden olabilir.

Gazlı ocakta yağ birikmesi, sadece ocağın kirli görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mutfakta yangın çıkma riskini de arttırır. Brülörlerin düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, beyaz eşya teknik servis hizmetleri arasında, ocaklar için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.