EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Kurulumu

Günümüzde artık her evde bir televizyon gibi olması gereken teknolojik araçlardan birisi olan bilgisayarların hayatımızda yeri gün geçtikçe artmaktadır. Kimi kişiler bilgisayar kurulumu hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadan almış oldukları bilgisayarlarına evlerine getirebiliyorlar.

Bilgisayar Kurulumu

Bilgisayar başlı başına bazı şeyler mi bilinmesi gerektiği bir elektronik cihaz olduğu için sadece kullanan kişilerin çok da fazla anlayamayacağı bazı kurulum çeşitleri olabilmektedir. Kimi zaman sadece kasaya kabloların bağlantısı yapıldıktan sonra, monitör ile diğer kabloları birleştirip ses çıkışlarına da bir hoparlöre bağladığınız zaman kurulum tamamlanırken, kimi zamanlar ise kasa dağınık bir halde oluyor ve parçaların birleştirilmesi dahi gerekebiliyor.

Laptop tarzı bilgisayarlar çok daha kolay ve kablo derdi olmadığı için genelde bilgisayar kurtarma işleri için bizler çağırıyoruz. Ne için olursa olsun bizler ile iletişime geçmenin halinde işlerinde uzman teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Teknolojik aletler hakkında oldukça bilgili olan çalışanlarımız, sizlerin de yaşamış olduğunuz sıkıntıyı en kısa sürede çözerek tekrar aletleri sizlerin kullanımı için teslim edecektir.

Evde kimi zaman kurulum aşamasında olan bilgisayarlar yer alırken, kimi zamanlar ise kullanmış olduğunuz bilgisayarların arızalandığı günler olmaktadır. Bu gibi durumlarda bilgisayarcı arayıp durur ve bir zaman kaybı yaşarız. Bulmuş olduğumuz bilgisayar servisi ise ne kadar güvenilir veya işlerinde ne kadar tecrübeli olduklarına dair kimi zaman hiçbir bilgimiz olmamaktadır.

Bazı zamanlarda gitmiş olduğunuz yerlerde çalışan kişilerin teknik bilgisinin yetersiz olması, kimi zaman ise bilgisayar parçalarınızın bir şekilde ortadan kaybolduğuna tanık olabilirsiniz. Tüm bu sıkıntıları yaşamamanız için kurmuş olduğumuz ekibi teknik bilgisi yüksek ve sorumluluk sahibi insanların olmuş olduğu bir ekip olarak tasarladık. Bilgisayar kurulumu başta olmak üzere zorlanmış olduğunuz her durumda bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kimi zaman işimizi halletmek için gitmiş olduğumuz servis ve tamirciler bizlere çok ileri ki zamanlara ertelenecek tarihler söyleyerek zaman kaybetmemizi ve bilgisayarda halledebilecek olduğumuz işlerin aksamasına neden olmaktadır. Bu süreçte yeni bir arayış içerisine girerek kendinize yorar ve belirlemiş olduğunuz bir program akışı varsa bu programı da bozmuş olursunuz.

Bu süreci yaşamamak ve kısa süre içerisinde bir kurulum gerçekleştirilmesini istiyorsanız, teknik ekibimiz ve uzman çalışanlarımız tarafından sizler ile kaliteli hizmet anlayışımız gereği en kısa sürede ilgilenecektir. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız, almış olduğunuz hizmetten sonra artık sürekli olarak sorun ve sıkıntı durumlarında bizlerin desteğine başvuracağınız bir hizmet kalitesi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bilgisayar Kurulumunda Güvenilir Hizmet

Günümüz şartlarında birçok insan dolandırıcılık olaylarından dolayı işçilere ve kurulum ekibine çok fazla güvenememektedir. Bilmediği bir kişinin ne kadar güvenilir olduğunda haliyle sorgulayan insanlar kimi zamanlar servis ile iletişim kurmadan önce tereddüt yaşamaktadırlar. Günümüz şartlarına bildiğimiz ve müşterilerimizin de kaygısını ortadan kaldırmak istediğimiz için ekibimiz içerisinde yer alacak olan çalışanlarımızı güvenilir ve saygılı kişiler olarak işe alıyoruz.

Çalışanlarımızın sadece teknik ve işlerinde uzman kişiler olması bizler için yeterli olmamaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çalışmış olduğumuz kişilerin karşısındaki müşteriye karşı saygılı, güven verici bir profile sahip olması gerekmektedir. Çalışanlarımızı da bu kriterlere bakarak inceliyor ve alıyoruz. Bizler ile çalıştığınız zaman sizler için seçmiş olduğumuz en kaliteli ve en güvenilir elemanlar ile çalışarak, aklınızda bir soru işareti kalmadan bilgisayarlarınızı ekibimize tamir işlemlerinin gerçekleşmesi için teslim edebilirsiniz.

Müşterilerimiz için sarf ettiğimiz çaba deriyi, hızlı bir iş ve hızlı bir çözüm prensibi ile yola çıkıyoruz. Kurulum aşamasında, bilgisayar hakkında soracak olduğunuz her türlü soruya teknik bilgisi yüksek olan ekibimiz tarafından içtenlikle cevap verilecektir. Sizler de bir sıkıntısız bir bilgisayar kurulum süreci geçirmek istiyorsanız, bizlere ulaşarak herhangi bir sıkıntı yaşanmadan kurulum işlemlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.