EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilgisayar Teknik Servis

E-posta Kurulum Servisi

Windows işletim sistemi kullanıcıları için e-postaları yönetmenin bir takım güzel ve pratik yolları bulunmaktadır. Örneğin Posta uygulamasında, e-postalar nasıl kullanılıyor olursa olsun, Gmail, Yahoo, Outlook.com uygulamaları veya işyerinde kullanılan işyerine özgü e-postalar dahil bütün hesapları tek bir yerden yönetmek mümkündür.

E-posta Kurulum Servisi

Outlook.com uygulamasında ise, internete bağlı herhangi bir bilgisayardan bağlanarak e-postalara erişmek ve yönetmek mümkündür. Bu hesaplar Gmail, Yahoo, iCloud Mail ve başka bir e-posta hizmeti de olabilir. Outlook.com uygulaması, yukarıda sözü geçen Posta uygulaması ve Outlook ile de sorun çıkarmadan çalışır.

Outlook uygulaması ise, işyerilerinde kullanılan e-postaları, takvimleri, toplantıları ve takip edilmesi gereken görevleri yöneten bir uygulamadır.

Windows işletim sisteminin en güzel özelliği, bu üç uygulama ile farklı kombinasyonlar kurabilmektir. Yani evdeki taşınır bilgisayarda Posta uygulaması kullanılırken, işyerinde Outlook uygulaması kullanılabilir. Önemli olan kurulumları ve ayarlamaları doğru yapmaktır.

Bilgisayar kullanıcılarının çoğu, bu tür kurulumları ve ayarlamaları yapmak konusunda yeterli deneyime ve bilgi birikimine sahip değillerdir. Bu yüzden de çoğunlukla bilgisayar teknik destek hizmetleri veren firmalardan destek talep ederler. Bu firmaların hemen hemen hepsi e-posta kurulum servisi de vermektedir. Şirketimiz de, kişi ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusuna e-posta kurulumlarını yapmaktadır.

Microsoft Office Outlook kurulumu, belli adımlar izlenerek yapılır. Bu yönlendirmeler, sistem tarafından yapılsa da ayrıntılar önemlidir. Aksi halde doğru bir kurulum yapılamamış olur. İlk ekran, e-posta hesaplarının Outlook’a eklenmesi veya daha önce eklenmiş e-posta hesaplarında değişiklik yapılması için kullanılır. Sonraki ekranda, e-posta hesabının çalışacağı sunucu türü seçilir. Bu genelde POP3’tür. Sonraki ekranlarda ise, e-posta hesabının çalışabilmesi için yapılacak internet e-posta ayarları (POP3) yapılır.

Bir bilgisayarı başkaları da kullanıyorsa, her kullanıcı, bilgisayarda, kendi Microsoft hesabı ile oturum açmak zorundadır. Bu şekilde her kullanıcı sadece kendisine ait e-postaları görür.

Bu ayarlarda yapılacak hatalar veya eksik tanımlamalar, e-postaların gelmemesine veya gönderilememesine neden olabilir. Bu yüzden konunun uzmanlarından destek alınmasına yarar bulunmaktadır. Şirketimiz, kadrosunda bulunan uzman teknisyenler ile hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.