EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilgisayar Teknik Servis

Gece Açık Bilgisayar Servisi

Bazı işletmeler geç saatlere kadar mesai yapabiliyor. Bazı işletmeler gece de çalışıyor. Evden çalışan insanlar saat bağımlı olmadıkları için gecenin bir vakti bilgisayarlarının başında olabiliyor. Haydi bunlara gece geç vakitlere kadar oyun oynayan insanları da katalım. Kısaca bilgisayarlar gece gündüz demeden kullanılmaktadır ve birer elektronik cihaz olan bu bilgisayarların ne zaman ve nerede arıza çıkaracakları hiç belli olmaz.

Gece Açık Bilgisayar Servisi

Bilgisayar teknik destek hizmetleri veren firmalar, bir yandan sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmak için, diğer yandan bu sektörde rekabetçi olabilmek için, gece servis hizmetlerini faaliyet alanlarının içine almaktadır.

Şirketimiz, aynı gerekçelerle, müşterileri olsun olmasın, kişi ve kuruluşlara gece de bilgisayar destek hizmeti vermektedir. Şirketimizin bu konuda verdiği hizmetleri iki farklı kanaldan değerlendirmek gerekir. Birinci kanal telefon desteğidir, ikinci kanal ise uzaktan erişim desteğidir.

Şirketimiz 24 Saat Bilgisayar Desteği vermektedir. Zorda olan ve bir yardım ihtiyacında olan kişi ve kuruluşlar, şirketimize ait 0 212 702 11 00 ve 0 212 702 33 00 numaralı telefon hatlarını aradıkları takdirde, kendilerine günde 24 saat boyunca, haftasonları ve bayram günleri dahil olmak üzere hizmet verilmektedir.

Genel olarak bu destek hizmeti, bakım ve onarım anlaşması yapılan kişi ve kuruluşlara verilse de, potansiyel müşterilerin bu yöndeki talepleri de karşılanmaktadır. Müşterilerin ilettikleri sorunlar telefon desteği ile çözümlenebilecek türden ise, bu şekilde müşterilerin bulundukları yere gitmeden problem giderilmiş olmakta ve yaptıkları işe devam etmeleri sağlanmaktadır.

Şirketimizin gece saatlerinde de müşterilerine sunduğu bir diğer hizmet uzaktan erişimdir. Bu hizmet, şirketimiz çalışanlarının, sorun olduğu bildirilen bilgisayara internet üzerinden bağlanmaları şeklinde yerine getirilmektedir. Genel olarak bu destek hizmeti de, bakım ve onarım anlaşması yapılan kişi ve kuruluşlara verilmektedir, ancak potansiyel müşterilerin bu yöndeki talepleri de geri çevrilmemektedir.

Hem ihtiyaç sahiplerinin hem de teknisyenlerimizin, gereksiz zaman ve emek kayıplarının önünde geçen uzaktan erişim yöntemi, problemlerin çözümünde sıkça başvurulan bir yöntemdir. Şirketimiz, bu hizmetler ile piyasada rakiplerinin önüne geçmiştir ve lider durumuna gelmiştir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.