EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilgisayar Teknik Servis

Hard Disk Veri Kurtarma Teknik Servisi

Günümüz teknolojisinde kendimize ait birçok şeyi telefon veya farklı cihazlarımızın içerisinde bulunan depolama alanlarına, hard disk dediğimiz alanlara depoluyor ve tüm bilgilerimizin bu alanlarda sonsuza kadar emin bir şekilde saklanacağını düşünüyoruz. Cihazlarımızın herhangi bir arızası durumunda veya velilerimizin yanlışlıkla silinmesi durumunda kurtarma işlemini yapabilmeniz için verilere yedeklemeniz gerekmektedir.

Hard Disk Veri Kurtarma Teknik Servisi

Eğer verirleriniz yedeklenmiş ise bizlere gelmeye gerek kalmadan kurtarma şansınız dahi vardır. Eğer kurtaramıyorsanız tarafımız ile iletişime geçerek sizlerin değerli olarak görmüş olduğunuz bu verilere tecrübeli iş arkadaşlarımızın yardımı ile birlikte kurtarmanızı sağlayabiliriz. Kimi zamanlar ise hard disk alanındaki bilgilerinizi kurtarmak için yedekleme ihtiyacı dahi hissetmiyor olabilirsiniz. Bilgiler silindikten sonra ise artık bu işlem için çok geç olmuş oluyor. O andan sonra yapabileceğiniz tek çözüm olarak işinde tecrübeli olan bir veri kurtarma işlemini yapabilecek bir ekip veya kişiyle çalışmanız gerekmektedir.

Veri Kurtarma Nedir?

Genel itibarıyla, standart işlemler ile kurtarılamayan verilerin dijital ortamdaki veya herhangi bir depolama alanındaki kurtarılamayan verilere ulaşmadır. Bu bilgiler kullanıcı hataları, veri silinmesi veya kullanmış olduğunuz cihazdaki depolama arızalarından kaynaklanıyor olabilir. Her ne olursa olsun sonuçta sizin bilgileriniz gitmiş olacaktır ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anınızda olduğu gibi veri kurtarma işlemleri sırasında da sizlere en iyi şekilde hizmet etmekteyiz.

Uzman ekibimiz tarafından yapılan detaylı işçilik sonucunda sabit diskinizde, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda olması fark etmeksizin titiz bir çalışma ile birlikte hard disk içerisinde bulunan hangi türde dosya bulunursa bulunsun hepsini kurtarabilecek deneyimli ekibe sahibiz.

SSD’ lerinizde yer alan bilgileriniz kurumsal veya bireysel olarak yer alan bilgileriniz yüksek başarı oranlarımız ile birlikte kurtarılma ihtimali çok yüksektir ve sizlere en iyi şekilde kurtarılma işlemleri yapıldıktan sonra teslim edilecektir.

NAS Veri Kurtarma Hizmeti

Bu işlemde Ağa bağlı depolama cihazı, doğrudan bir alete bağlanmak yerine herhangi bir Ağa bağlanarak ağ üzerinden ulaşılan bilgiye denmektedir. Uygulamaların çalışabilmesi için ve dosyaların erişime açılmış olduğu kişiler için kolayca paylaşılabilmesi gereken bir işlemciye sahip olan bu verilere verilen isimdir.

NAS sistemleri kimi zamanlar ve tüm diskler ile birlikte arızalanabilir. Bu da verilerin tamamının kaybına neden olabilmektedir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte bu verilerin en iyi şekilde kurtarılarak sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz.

Flash Disk Veri Kurtarma

Flas disk ve hard disk aslında her ikisi de bilgilerimizi depolamak amacı ile kullanmış olduğumuz araçlardan birisidir. Flash disk kullanım kolaylığı bakımından taşınabilir olması sebebiyle depolama açısından kullanılan ve depolamanın en fazla olmuş olduğu aygıtlardan birisidir. Kapasitesi ve marka ve modeli ne olursa olsun FLASH diskteki veri kayıtlarınızda sizler için yazılımsal ve donanımsal olarak çeşitli kurtarma yolları ile birlikte kaybolan verilerinizin geri gelebilmesi için en uzman çalışanlar ile birlikte veri kurtarma ekibimizi çalıştırmaya devam ediyoruz.

Flash diskinize ait dosyaların açılamaması veya yaşamış olduğunuz herhangi bir sorundan dolayı bilgilere ulaşamamanız durumunda bizler ile iletişime geçerek gerekli olan tüm müdahale ve işlemleri yapabilmemiz için depolama alanlarınızı bize teslim etmeniz ve bilgilerin kurtarılması gereken cihazları ekibimiz tarafından güvence ile tekrar sizlere teslim edileceğini bilerek vermeniz yeterli olacaktır.

Sunucu Kurtarma İşlemleri

Sunucular, büyük kapasitelere sahip depolama sistemleri olarak bilinmektedir. Bu sistemler üzerinde büyük çalışmalar gerektiren işler ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar olduğu zaman bu işi tam olarak bilen uzman kişilerin müdahalesi ile birlikte veri kaybının en aza inmesini sağlayacaktır. Bu gibi durumlara göz önüne alarak çalıştırmış olduğumuz ekibimizin uzman kişiler tarafından kurulmasına dikkat ediyoruz.

Üst kısımda yer alan birçok kurtarma işlemine ve burada yer veremediğimiz daha birçok yeni çıkan sistem üzerindeki kurtarma işlemleri için en kaliteli hizmeti vermek için işi bilen uzmanlar ile kurulmuş ekibimiz bizlere ulaşmanız halinde sizlere hizmet verecektir. Veri kurtarma fiyatları ise sizler için gayet uygun fiyatlara diyebileceğimiz ortalama fiyatlardadır. Tam olarak fiyat bilgisi verebilmemiz için yapılacak çalışmaya her zaman için bakılması gerekmektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.