EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilgisayar Teknik Servis

PC/Bilgisayar Teknik Servisi

PC/Bilgisayar Teknik Servisi olarak uzun yıllardır hizmet veriyor olmanın verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere muhteşem bir teknik servis hizmeti sunmaktayız. Bildiğiniz gibi birçok bilgisayar kullanıldıkça zamanla eskimeye başlar ve ciddi sorunlar yaratabilir. Bu sorunların bir kısmı format gibi çözümlerle halledilebilse de birçok sorun için ciddi teknik yardım gerekebilmektedir.

PC/Bilgisayar Teknik Servisi

Bu sorunların çözümü için bilgisayar teknik servisi olarak sizlere uzman yardımı ve desteği hizmeti vermekteyiz. Eğer bizlerle çalışmayı tercih ederseniz, uzun vadede bilgisayarlarınız sağlam ve donanım hizmeti olarak da oldukça kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bilgisayar teknik servisi olarak birçok alanda sizlere yardımcı oluyoruz. Bunlardan biri de parça değişimi. Eğer iyi bir teknik servis ile çalışmazsanız, muhtemelen bozuk veya ikinci el parçalarla hizmet alırsınız. Biz, kaliteyi prensip edinmiş bir firma olarak sizlere muhteşem bir hizmet sunmak için büyük bir çaba içerisindeyiz.

Format Atma

Format atma işlemi zahmetli bir işlemdir. Saatlerce bilgisayarın başında beklemeyi gerektirebilir. Fakat PC/Bilgisayar Teknik Servisi olarak sizlerin zahmet etmesine gerek kalmadan bilgisayarınıza format atabilir ve uzun vadede hızlı bir bilgisayar kullanmanızı sağlayabiliriz. Format atma işlemleri genel olarak kolay olsa da zaman alır. Ortalama bir format atma işlemi 3-4 saat sürer ve bu süre zarfında kimse bu işe vakit harcamayı tercih etmez. Biz ise oldukça makul fiyatlara format atma hizmeti verebilir ve bir çok açıdan rahat etmenizi sağlayabiliriz.

Parça Yükseltme

Bilgisayarınız yavaş mı? O halde birçok açıdan bilgisayarınızı yükseltebiliriz. Eğer soket varsa ram ilavesi, ekran kartı yükseltmesi ve ssd kullanımı ile bilgisayarınız inanılmaz derecede hızlı konuma gelir ve siz de rahat edersiniz. Bu açıdan, eğer sizlerde parça yükseltme ve rahatlıkla bilgisayarınızda eğlenmek istiyorsanız, bu işlemleri mutlaka ama mutlaka bizde yaptırın. Sizlere büyük faydamız dokunacak. Üstelik tüm bu işlemleri tahmin dahi edemeyeceğiniz kadar uygun fiyatlara yapacağız.

Çip- Set Tamiri

Bilgisayarlar belirli bir yaşı geçince çip-set arızası verebilirler. Bu genelde beş yaşın üzerindeki laptop ve 8-9 yaşın üzerindeki masaüstü bilgisayarlarda sıkça karşılaşılan bir sorundur. Çip-set arıza tamiri oldukça kısa sürede yapılabilmekte ve yine kısa sürede sizlere hizmet verilebilmektedir. Eğer sizlerde çip-set sorunu ile karşılaştıysanız sizlere büyük oranda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Masaüstü Kapak ve Kasa Değişimi ve Temizleme

Kasa içinde fan, kapak gibi bilgisayarın performansına etkisi olmadığını sandığınız birçok parça, aslında sandığınızdan daha çok etkilidir. Bu parçaların sık sık değişmesi gerekir. Sık sık değişmediği takdirde büyük problemler yaşatabilmektedir. Kapağınız arızalandıysa ve fanınız tozlandıysa, kısa sürede arızayı tayin edebilir ve temizlik işlemini gerçekleştirebiliriz. Temizlik işlemi oldukça uygun fiyatlara yapıldığı için herhangi bir sorun yaşamadan yüksek fiyat ödemeden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Arıza Tespiti

Bilgisayar parçanızda arıza olup olmadığının tespit edilmesi oldukça önemli bir işlemdir. Arıza tespiti, arıza giderilmeyecekse ayrıca bir ücret olarak talep edilmektedir, servis ücreti olarak da bilinir. Bu ücret, arıza giderilecekse talep edilmez ancak arıza tespit edildikten sonra bilgisayarınızı götürecekseniz, arıza tespit ücretini ödemeniz gerekir.

Ekran Değişimi

Bilgisayarınızın ekranı kırıldıysa makul fiyatlara ekran değişimi yapabilirsiniz. Ekran değişimleri, bilgisayarınızla birebir olacak şekilde değişim sağlamaktadır. Her markaya ait ekran filmleri elimizde mevcuttur, bu sayede rahatlıkla ekran değişimi işlemini yaptırabilir ve hizmet için yüksek ücret ödemenize gerek kalmaz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.