EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilgisayar Teknik Servis

USB Bellek Kurtarma Servisi

Veri herkes için önemlidir. Verinin ne olduğu ve nerde tutulduğuna bakılmaksızın, veriye ulaşılamadığı durumlarda bu verinin kurtarılması ihtiyacı doğar. Fotoğraflar, video görüntüleri, dosyalar, tablolar, sunumlar, projeler, adresler, telefon numaraları ve benzeri bütün bu veriler, kişi ve kuruluşların kendi ihtiyaçları doğrultusunda kulllandıkları, bilgisayarlarda, sunucularda, dijital kameralarda, görüntü ve ses kayıt cihazlarında, akıllı telefonlarda, harici disklerde veya flash disk veya USB belleklerde depolanmış ve saklanıyor olabilir.

USB Bellek Kurtarma Servisi

Bu sayılan elektronik cihazlar üzerine kayıtlı veriye bir nedenle ulaşılamıyorsa, bu durumda bilgisayar teknik destek hizmetleri sunan bir firmanın kapısını çalmak gerekmektedir. Şirketimiz de, her türlü kayıt ortamında tutulan ve veri kaybı yaşanan her durumda, yüksek bir başarı oranı ile hizmet vermektedir.

Şirketimizde veri kurtarma operasyonu içim hazırlanan bir temiz oda bulunmaktadır. Disklerin içlerinin açılması gereken her durumda, bu işlem için kesinlikle toz barındırmayan temiz oda kullanılması gerekmektedir. Bu olmadığı takdirde çalışma ortamında bulunan, gözle görülmeyecek tozlar disk üzerine yapışabilir ve bozuk sektörler oluşmasına neden olabilir. Bu durum ise kurtarılabilecek veriler için ayrı bir risk yaratmaktadır.

Kişiler için olsun ticari kuruluşlar için olsun, veriler herkes için kıymetlidir. Bu yüzden hasar görmüş bir diskteki verilerin kurtarılması için, bu işi, güvenilir ve kaliteli bir hizmet verecek teknik serivse teslim etmek gerekir.

Şirketimiz, USB bellek üzerindeki verilerin kurtarılmasında da aynı hassasiyeti göstermektedir. Şirketimizde görev yapan teknisyenler, veri kurtarma teknolojileri konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından izlemekte ve bu konuda yetkinliklerini artırmaktadır.

USB bellekler, kolay taşınabilen ve ucuz veri depolama araçlarıdır ve bu yüzden pratik kullanım için çok elverişlidir. Ancak diğer yandan tehlikelere de fazlası ile açıktır. Şirketimiz, her çeşit marka ve model USB belleklerde veri kurtarma işini yüksek bir başarı oranı ile gerçekleştirmektedir.

Ayrıca şirketimizin önem verdiği en önemli konu bilgi gizliliği ve bilgi güvenliği konusudur. Şirketimiz, kurtarılan bilgilerin gizlilikle korunacağı ve üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağı konusunda müşterilerine güvence vermektedir. Sahip olduğumuz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi bu yaklaşımımızın kanıdır.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.