EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bilişim Dedektiflik Servisi

Verilere Sızma Araştırma Servisi

Hacker saldırılarına karşı verilerinizi koruyabilmek için güvenlik duvarları günümüzde oldukça iyi iş çıkarmaktadır. Ne kadar iyi bir savunma yapacağını ise güvenlik duvarının güncellemesinin mevcut olup olmadığı, teknik servis tarafından cihazlarınızın düzenli olarak bakılıp bakılmadığı gibi birçok etken ile doğru orantılıdır.

Verilere Sızma Araştırma Servisi

Yapılan saldırılarda ya direkt cihazın içerisine yapılacak bir saldırı mevcut olacaktır, ya da ağ üzerinden cihazınıza ulaşmayı hedefleyen saldırılar olacaktır. Her iki durumda da veri güvenliği tehlikeye girmektedir. Cihazınızda bulunan verilere ulaşabilmek için yapılacak olan saldırıların türleri her zaman için değişebiliyor olsa da, hedeflenen tek bir durum vardır o da size ait olan özel verilerinize ulaşmak. Bunu engellemek için ise her geçen gün değişen güvenlik önlemleri ve programlar ile cihazınızın güvenliğini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Çalışmakta olduğumuz ve sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiş olduğumuz sektörün her geçen gün yenilenmesi, farklı saldırı ve savunma programlarının, taktiklerinin ortaya çıkması ile birlikte sektörün her an yeni bir bilgiye açık olduğu bilinmektedir. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin güvenliğini en iyi şekilde sağlamamız için gelişen yeni saldırı yöntemleri ve bu saldırılara karşı neler yapılabileceğini öğrenmek gerekiyor.

Şirketlerin kaybetmek istemediği en değerli bilgileri verirler olacaktır. Tüm çalışma ve emeklerin karşılığı olarak cihazlarınızda yer alan verilerin güvenliğinin sağlanması, çalışmalarınıza rahat bir şekilde devam edebilmeniz için verilerinizin güvendiğinden emin olmanız gerekmektedir. Her geçen gün artan siber saldırılar ve hedefledikleri olanların gittikçe büyümesi ile birlikte her şirketin potansiyel saldırı altında olma ihtimali bulunmaktadır. Büyük şirketlerin her zaman saldırı tehdidi altında olduğu bilinmektedir.

Cihazlarında yer alan büyük verilerin saldırganları cezbettiği açıkça ortadadır. Artık büyük şirketler bu durumun farkına varmış ve verilere sızma servisleri hakkında bilgiler alarak, en iyi güvenliği sağlayabileceğini düşündükleri servisler ile çalışmaya başlamışlardır. Bu durumun ortaya çıkması ile birlikte siber saldırganlar daha az güvenliğe sahip olan küçük işletmelere saldırılarını yoğunlaştırmışlardır. Büyük şirketlere nazaran çok daha az veriye sahip olan fakat çok daha kolay bir şekilde verilerin elde edildiği saldırırlar ortaya çıkmaya başlamıştır.

Güvenlik duvarları ve servisimizin desteği ile birlikte küçük veya büyük şirket olmanız fark etmeksizin velilerinize yapılacak olan saldırılara karşı en iyi güvenlik önlemlerini alıyoruz. Siber güvenlik sorunlarınızın ortaya çıkması ve şirketinize gerçekleşecek olan saldırılara karşı korumanın bir an evvel gerçekleşmesi sizleri potansiyel siber saldırılara karşı en iyi şekilde koruma sağlayacaktır.

Servisimiz ağ güvenliğinizi en iyi şekilde güçlendirecek ve başkasının eline geçmemesini istediğiniz hassas verilerinize olabildiğince iyi bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Gerek duyulduğu hallerde sisteminize etik bir şekilde bilinçli saldırılar yaparak, verilerinize en kolay şekilde ulaşılabilen yolları öğrenilecek ve buna göre sistem koruması sağlanacaktır.

Bu işlemleri yapan her çalışanımız işinde uzman ve teknik bilgisi yüksek arkadaşlardan oluşmaktadır. Test ve güvenlik önlemleri aşamalarından sonra, sormuş olduğunuz soruları cevaplandıracak ve gerekli tavsiyeleri ekibimiz tarafınıza iletecektir.

Veri güvenliği sağlanabilmesi için çalışmış olduğunuz kişilerin önemi oldukça büyüktür. Servisimiz içerisinde yer alan uzman çalışanlarımız, bu koşulları sağlayabildikleri için veri güvenliğinize en üst düzeyde tutabiliyorlar. Güvenliği sağlamak için yapılan testler ve bulgulara ayrıntılı şekilde sizlere anlatmaktadırlar. Yapılması gereken düzenlemeler ve güvenlik önlemleri hakkında sizlere vermiş oldukları bilgilerden sonra ağ güçlendirme çalışmalarına başlamaktadırlar.

Süreç içerisinde yaşanabilecek en ufak sorun dahil değerlendirilerek buna göre güvenlik duvarı ve ağ güvenliği kurulumu yapılmaktadır. İşyerinizde çalışırken güvenlik zafiyeti yaşamamak için yapmanız gereken tek şey teknik servisimize ulaşmak olacaktır. Tecrübeli ve işinde uzman ekibimiz ile çalışmalarınız sonucunda, dışarıdan gelebilecek olan siber saldırılar ile birlikte tehlikeye giren verilerinizin korunması için piyasaya çıkmış ve cihazlarınıza uygun olan son teknoloji ürünleri kullanmaktayız.

Sistemlerinizdeki güncellemeleri de tam olarak yaptıktan sonra sizlere tüm süreç hakkında bilgilendirmelerimizi en iyi şekilde yapmaktayız. Daha sonrasında yaşayabileceğiniz sorunlar içinde her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Veri güvenliğiniz için bizlerle çalışmanız yeterli olacaktır.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.