EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Ataköy Teknik Servis Hizmetleri

Tüm teknik servis ve bakım-onarım hizmetlerinde bir numaralı kaynağınızız. Deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, Ataköy ve civarında yeni ekipman kurulumundan mevcut sistemlerin onarımına kadar her türlü teknik ihtiyacınıza çözüm sağlayabilir. Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kaliteli hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İster tek seferlik bir onarım ister devam eden bir bakım-onarım servis planı arıyor olun, size yardımcı olmak için buradayız. Size en iyi hizmeti ve çözümleri sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Ataköy Teknik Servis Hizmetleri

İşletmemiz çok çeşitli elektronik ve elektrikli ekipmanlara kaliteli teknik servis ve bakım-onarım hizmetleri sunmaya kendimizi adadık. Hizmetlerimiz ev aletlerini, tıbbi cihazları, beyaz eşya, test ekipmanlarını ve hatta cep telefonlarını gibi cihazların olduğu her alanda kapsamaktadır. Deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimizle, cihazlarınızın mükemmel durumda çalışmasını sağlamak için kapsamlı teknik destek sunabiliriz. Misyonumuz, güvenilir servis ve kaliteli onarımlarla cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamaktır. Paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlayan çok çeşitli teknik hizmetlerdeki uzmanlığımızla gurur duyuyoruz.

Ataköy ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, kahve makinesi, ekmek yapma makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, elektrikli ocak, saç kurutma makinesi, elektrikli matkap, aydınlatma ürünleri, çim biçme makinesi)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, projektör, tarayıcı, ses sistemi, monitör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, mikrofon tamiri/değişimi, kulaklık jakı değişimi, dokunmatik ekran tamiri, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, tork test cihazı, basınç ölçer, otomobil emisyon test cihazı, kimyasal analiz cihazı, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, veritabanı yönetimi, bulut bilişim hizmetleri, finans yönetimi yazılımı, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, responsive tasarım, hosting ve domain hizmetleri, müşteri anket sistemleri tasarımı, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman ekibi ve son teknoloji donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Ataköy bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.