EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Ataşehir Teknik Servis Hizmetleri

Ataşehir dahil olmak üzere İstanbul ilçelerine teknik servis hizmeti veren firmamız, ev ve ofis elektroniği, beyaz eşya, bilgisayar, medikal cihazlar, cep telefonu, tablet gibi birçok cihazın bakımı, onarımı ve yedek parça değişimi gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, cihazların kurulumu, ayarlanması ve test edilmesi gibi hizmetler de vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız, cihazların tamir işlemlerini profesyonel teknik servis ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız teknik servis sürecini titizlikle yürütür. Müşterilerimizle iletişime geçtikten sonra, cihazlarınızın arızalarını öğrenmek ve tamir işlemi için gerekli olan yedek parçaları tespit etmek için detaylı bir inceleme yaparız. Ardından, tamir işlemine başlamadan önce müşterilerimize fiyat ve tamir süresi hakkında bilgi veririz. Tamir işlemi tamamlandıktan sonra, cihazınızın test edilmesi ve sonuçların müşteriye raporlanması ile işlemlerimiz tamamlanır.

Ataşehir'de teknik servis hizmetlerimiz, müşterilerin cihazlarının sorunlarına çözüm sunmanın yanı sıra, onları korumak ve bakımını yapmak için de hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında, virüs koruması, yedekleme, veri kurtarma, sistem yükseltme ve temizleme de yer almaktadır.

Ataşehir ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, robot süpürge, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, elektrikli matkap, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, kablosuz router, ıp kamera)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, bluetooth anteni, su hasarı tamiri, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, elektronik güvenlik test cihazı, izolasyon test cihazı)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme,web uygulamaları, mobil uygulamalar, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, veritabanı tasarımı ve yönetimi, özel yazılım geliştirme ve entegrasyon hizmetleri, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine güvenilir Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Ataşehir bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.