EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Bağcılar Teknik Servis Hizmetleri

Bağcılar dahil olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde bakım ve onarım hizmetlerinin temel amacı, müşteri memnuniyetini sağlamak ve teknolojik cihazların ömrünü uzatmaktır. Deneyimli ve eğitimli teknisyenler, arızalı ya da periyodik bakıma ihtiyaç duyan cihazların hızlı ve etkili bir şekilde onarımını gerçekleştirerek müşterilerilerimizin cihazlarını güvenle kullanmaya devam etmelerini sağlamaktayız.

Bağcılar Teknik Servis Hizmetleri

TeknikServis.com olarak bireylere, işletmelere ve kuruluşlara teknik uzmanlık ve destek sağlamaya odaklanan geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Bu hizmetler arasında yazılım geliştirme, donanım kurulumu ve bakımı, teknik destek gibi konular yer almaktadır.

Teknik hizmetler, verimli ve etkili bir şekilde çalışmak için teknolojiye güvenen şirketler için çok önemlidir. Örneğin, bilgisayar ağlarına, yazılım uygulamalarına ve diğer dijital teknolojilere güvenen işletmeler, bu sistemlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak ve ortaya çıkan sorunları gidermek için teknik hizmetlere ihtiyaç duyar.

Teknik hizmetlerimizi kendi alanlarında uzmanlaşmış bilgi ve yeterliliğe sahip eğitimli profesyoneller tarafından sağlamaktayız. Profesyoneller  ile çalışarak, işletmelerin ve kuruluşların hedeflerine ulaşmak için teknolojiden etkin bir şekilde yararlanabilmelerini sağlamaktayız.

Beyaz eşya, test cihazları, elektronik, elektrik, cep telefonu, medikal cihazlar, yazılım ve web tasarımı gibi alanlarda teknik destekler vermekteyiz. Her birinin farklı sektörlerdeki gereksinimlere ve hizmetlere göre, farklı cihazlar ve teknolojik yöntemlerle onarımı ve bakımı yapıyoruz.

TeknikServis.com olarak;

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve diğer ev aletlerinin onarımı, bakımı ve kurulumu,

Test ekipmanlarının kalibrasyonu, onarımı ve bakımı,

Bilgisayarlar, televizyonlar, DVD oynatıcılar ve diğer elektronik cihazların onarımı, bakımı ve kurulumu,

İşletmelerin elektrik sistemlerinin bakımı, onarımı ve güncellenmesi,

Telefonların yazılım güncellemesi, donanım onarımı, ekran değişimi ve batarya değişimi,

Tıbbi cihazların onarımı, kalibrasyonu, bakımı ve testi,

Yazılım geliştirme, test etme, özelleştirme ve destek sağlama,

Web sitelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve bakımı gibi bir çok alanda ve farklı sorunlarda müşterilerin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sunarak, cihazlarının doğru çalışmasını ve iş sürekliliğini sağlamalarına yardımcı olmaktayız. Bağcılar bölgesinde teknik servis hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

 

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.