EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Bakırköy Teknik Servis Hizmetleri

Teknolojik cihazların hayatımızdaki önemi arttıkça, teknik servis hizmetleri de hayati önem taşımaktadır. İşletmemiz, Bakırköy ve çevresindeki müşterilere teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Bakırköy Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayar, laptop, tablet, telefon ve diğer teknolojik cihazların bakımı, onarımı, kurulumu ve yükseltmesi gibi birçok hizmet sunuyoruz. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için, deneyimli ve uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan hızlı ve güvenilir hizmetler sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti işletmemizin önceliği olduğundan, hizmetlerimizin kalitesi ve fiyatları konusunda rekabetçi bir yaklaşım benimsiyoruz. İşletmemizin müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve uzman teknisyenleri, bize Bakırköy ve çevresinde önemli bir müşteri portföyü kazandırmıştır.

Ayrıca, acil durum teknik servis hizmetleri de sunmaktayız. Müşterilerimizin cihazlarında aniden ortaya çıkan sorunları en kısa sürede çözmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

İşletmemiz, Bakırköy ve çevresindeki müşterilerimizin teknolojik cihazlarında ortaya çıkan sorunları en iyi şekilde çözmek için her zaman hazır ve isteklidir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve uzmanlığımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Teknik servis, esas olarak mesleki, bilimsel ve teknik hizmetler alanında kişi ve kuruluşlara destek faaliyetleri sunma işidir. Bu hizmetler eğitim, yüksek uzmanlık ve deneyim gerektirir. Tüm üretici firmalar, iş akışı ve bekleyen siparişlerle ilgili olarak teknik arızalardan kaynaklanan arıza süresinin ne kadar büyük sıkıntı yarattığını bilir.

Bakırköy ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, tost makinesi, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, yazılımsal sorun giderme, ön kamera tamiri/değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, su kalitesi test cihazı, titreşim test cihazı, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, online randevu sistemleri tasarımı, online rezervasyon sistemleri tasarımı)

Kuruluşumuz kalifiye ve deneyimli kadrosu ve son teknolojik donanımı ile İstanbul'un tüm ilçe, ilçe ve semtlerine teknik servis hizmeti vermektedir. Bakırköy bölgesinde teknik destek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.