EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Çekmeköy Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız, elektronik cihazlardan yazılım ve  web tasarımına kadar çeşitli cihazlarınızın ve sistemlerin tamir, bakım ve servis ihtiyaçlarına kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz tüm servis hizmetleri için güvence vermekteyiz ve müşterilerimizin tüm sorularına ve teknik destek taleplerine çağrı merkezimizden profesyonel destek sunmaktayız.

Çekmeköy Teknik Servis Hizmetleri

Sektör tecrübemizle, donanımlı ve deneyimli servis ekibimiz, cihazlarınızda meydana gelen herhangi bir arıza, tamir, onarım ve bakım ihtiyacınız için Türkiye geneline servis hizmeti sunmaktadır. Orjinal yedek parça stoğumuz, ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır ve servis noktalarımızda bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak benimseyen firmamız, tüm işlemlerinde güvenilirlik ve doğruluk ilkelerini uygulamaktadır.

Mobil servis anlayışıyla hizmet veren firmamız, müşterilerimizin konforunu ve rahatını düşünerek, ihtiyaç duyulan her an hızlı bir şekilde adreslerine ulaşıyor. Ayrıca, cihazlarda meydana gelen arızaların tespiti için son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Böylece, arızaların kısa sürede tespit edilmesi ve müşterilerimize zamanında çözümler sunulması sağlanıyor.

Teknik Servis olarak Çekmeköy ve çevresine çeşitli beyaz eşya, klima, cep telefonu, bilgisayar ve yazılım gibi teknolojik cihazlara yönelik geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, web tasarım, seo desteği, test cihazları, medikal cihazlar da dahil olmak üzere bir çok alanda cihazlarınızın bakım, onarım ve tamir işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Çekmeköy bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.