EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Esenyurt Teknik Servis Hizmetleri

Esenyurt ve civarında profesyonel teknik servis, bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj vb. gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda uzman ekibimiz yardımınıza koşar. Mobil servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Esenyurt Teknik Servis Hizmetleri

Teknik servis, esas olarak mesleki, bilimsel ve teknik hizmetler alanında kişi ve kuruluşlara destek faaliyetleri sunma işidir. Bu hizmetler eğitim, yüksek uzmanlık ve deneyim gerektirir. Tüm üretici firmalara, iş akışı ve bekleyen siparişlerle ilgili olarak teknik arızalardan kaynaklanan arıza süresinin ne kadar büyük sıkıntı bilerek hızlı ve faydalı çözümler sunmaktayız.

Teknik servis alanında deneyimli ve uzman teknik ekiplerimiz, müşterilerimize en iyi teknik hizmetleri sunmak için sürekli olarak kendilerini geliştiriyorlar. Ayrıca, müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde çalışarak, cihazlarının tam olarak ne tür bir hizmete ihtiyaç duyduklarını anlamaya çalışıyoruz. Bu sayede, müşterilerimiz için en uygun ve ekonomik çözümleri sunuyoruz.

Esenyurt ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, ankastre seti, ocak, mikrodalga fırın, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Esenyurt bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.