EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Göktürk Teknik Servis Hizmetleri

Göktürk ve çevresinde cihaz tamir sürecinde orijinal yedek parça ve en son teknolojileri kullanarak cihazların güvenliği ve kalitesi üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca hizmetlerimizden memnun kalmayan müşterilerimizin yorumlarını her zaman dikkate alıyor ve ortaya çıkabilecek sorunları çözmeye çalışıyoruz.

Göktürk Teknik Servis Hizmetleri

Teknik hizmetlerimizi farklı cihazlar için geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu doğrultuda bilgisayar, laptop, yazıcı, telefon, tablet, ağ cihazları, ev aletleri gibi çok fazla sayıda farklı cihazın bakım, onarım ve modernizasyonu konusunda hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz, cihazlarıyla ilgili çökme, hata, yavaş performans ve diğer sorunlarla ilgili olarak bizimle iletişime geçerek en hızlı ve güvenilir çözümlere ulaşabilirler.

Bizimle çalışırken müşterilerimizin güvende olmasını istiyoruz. Bu nedenle teknik servisimizde müşterilerimize tam olarak ne yapacağımızı anlatıyoruz. Sorunlarla karşılaşsak bile müşterilerimizi bilgilendirir ve çözüm bulmak için birlikte çalışırız. Tüm işlemlerimizi dürüst ve şeffaf bir şekilde yürütür, müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunarız.

Göktürk ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, manyetik parçacık test cihazı, radyografik test cihazı, ultrasonik test cihazı)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi, mikrofon)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, e-ticaret sitesi tasarımı, içerik yönetim sistemi tasarımı, web sitesi güncelleme ve bakım hizmetleri, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Göktürk bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.