EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Kağıthane Teknik Servis Hizmetleri

Kuruluşumuz, Kağıthane dahil olmak üzere İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Eğitimli ve uzman kadromuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır. Gelişmiş teknolojik donanımımız sayesinde, cihazların arızalarını en kısa sürede tespit edebilir ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

Kağıthane Teknik Servis Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, beyaz eşya, elektronik cihazlar, cep telefonu, medikal cihazlar, test cihazları ve yazılım gibi birçok farklı cihaz ve ekipman için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Kuruluşumuzun amacı, müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmak ve onların sorunlarını en kısa sürede çözmektir. Hızlı ve etkili çözümlerimiz, müşterilerimizin güvenini kazanmamızda önemli bir rol oynamaktadır. Mobil servis anlayışımız sayesinde, müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra en kısa sürede adreslerine ulaşarak sorunlarını çözmekteyiz.

Kağıthane ve çevresinde teknik servis hizmeti arayanlar için kuruluşumuz, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Beyaz eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, vb.), elektrikli cihazlar (süpürge, kahve makinesi, aydınlatma ürünleri, vb.), elektronik cihazlar (televizyon, radyo, ses sistemi, vb.), medikal cihazlar (endoskopi cihazı, ultrason cihazları, vb.), cep telefonu (batarya değişimi, ekran değişimi, vb.) ve test cihazları (mikroskop, basınç ölçer, enerji metre, vb.) gibi birçok farklı cihaz ve ekipman için hizmet sunmaktayız.

Ayrıca, yazılım ve web tasarım hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetler arasında özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar, sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri gibi yazılım hizmetleri yer almaktadır. Web tasarım hizmetleri arasında ise Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi ve Google Ads yönetimi gibi hizmetler veriyoruz.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Kağıthane bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.