EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Küçükçekmece Teknik Servis Hizmetleri

Kuruluşumuz, Küçükçekmece dahil İstanbul'un her bölgesinde teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, beyaz eşya, elektronik cihazlar, cep telefonu, medikal cihazlar, test cihazları ve yazılım gibi farklı cihaz ve ekipmanlara yönelik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kağıthane bölgesinde de müşterilerimizin teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.

Küçükçekmece Teknik Servis Hizmetleri

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman kadrosu ile birlikte gelişmiş teknolojik donanımını kullanarak cihazların arızalarını kısa sürede tespit edip hızlı bir şekilde çözüm sağlamaktadır. Müşterilerimizin sorunlarına en iyi şekilde yanıt verebilmek için çalışmalarımızı sürekli olarak güncelliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Mobil servis anlayışımız sayesinde müşterilerimizle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra adreslerine ulaşarak, cihazlarının arızalarını en kısa sürede çözüyoruz. Küçükçekmece bölgesinde teknik servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bize kolayca ulaşabilirler ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Küçükçekmece ve çevresinde, teknik servis konusunda müşterilerimize sunulan hizmetlerimiz oldukça geniştir. Beyaz eşya kategorisinde, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, tost makinesi, Elektrikli cihazlar kategorisinde, süpürge, çim biçme makinesi, elektrikli testere, elektrikli matkap, Elektronik cihazlar kategorisinde, televizyon, radyo, tarayıcı, kablosuz router, ip kamera, video interkom, güvenlik alarm sistemi, Medikal cihazlar kategorisinde ise, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları, Cep telefonu kategorisinde, müşterilerimize cep telefonu, titreşim test cihazı, arka kamera değişimi, Test cihazları kategorisinde ise, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları gibi saymadığımız birçok ürün için hizmetlerimiz mevcuttur.

Ayrıca yazılım kategorisinde, stok takip yazılımı, finans yönetimi yazılımı, sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri, Web tasarım kategorisinde ise, Google Analytics ve Google AdWords yönetimi, blog tasarımı ve yönetimi, online randevu sistemleri tasarımı, sanal market web tasarımı, sosyal medya yönetimi gibi birçok konuda müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Küçükçekmece bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.