EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Sancaktepe Teknik Servis Hizmetleri

Kuruluşumuz, Sancaktepe ve çevresinde teknik servis, bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj vb. gibi hizmetler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sancaktepe ve civarında profesyonel teknik servis hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda, kuruluşumuzun uzman ekibine güvenle başvurabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetinizdeyiz.

Sancaktepe Teknik Servis Hizmetleri

Elektronik cihazların hayatımızdaki önemi arttıkça, teknik servislerin de önemi giderek artmaktadır. Teknik servisler arıza tespit cihazları kullanarak elektronik cihazlarda meydana gelen arızaların tespitini sağlamakta ve ardından bütçeye uygun bir şekilde arızaların onarılmasını gerçekleştirmektedir.

Bireyler arızalanan elektronik cihazlar için uygun fiyatlı, güvenilir ve kaliteli teknik servislerle işbirliği yaparak cihazlarının tamir edilmesini sağlamalıdır. Telefon teknik servisi, bilgisayar teknik servisi, televizyon teknik servisi, buzdolabı teknik servisi, çamaşır makinesi teknik servisi, bulaşık makinesi teknik servisi gibi farklı alanlarda hizmet veren teknik servisimiz, en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Sancaktepe ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Sancaktepe bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.