EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri

Sefaköy'de ve İstanbulun tüm ilçelerinde yılların tecrübesiyle, hizmet veren teknik servisimiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle öne çıkmaktadır. Teknik servisleri arasında bizim farkımız, her alanda ayrı uzman ekibimizin olması ve müşteri odaklı çalışmamızdır.

Sefaköy Teknik Servis Hizmetleri

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri önemsiyor ve kendimizi revize ediyoruz. Bu sayede, servis kalitemizi sürekli olarak geliştirmeyi hedefliyoruz.

Ayrıca, müşterilerimizin zamanının değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için tam zamanında ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Gezici servislerimiz sayesinde, cihazlarınızda oluşabilecek herhangi bir arıza için hızlı bir şekilde yerinde müdahale ederek, zaman kaybı yaşanmadan sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti her zaman önceliğimiz olarak benimsiyoruz ve teknik servis hizmetlerimizle bu hedeflerimizi başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Sefaköy ve çevresi için Bu kategoride teknik servis hizmetleri verilen ürünler arasında beyaz eşya, elektrikli cihazlar, elektronik cihazlar, medikal cihazlar, cep telefonları, test cihazları, yazılım ve web tasarım hizmetleri yer almaktadır. Bu ürünlerin bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça temini gibi teknik ihtiyaçları, profesyonel ve uzman kadrolarımız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca yazılım ve web tasarım hizmetleri ile de kurumların dijital ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Sefaköy bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.