EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Silivri Teknik Servis Hizmetleri

Silivri ve civarında profesyonel teknik servis, bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj vb. gibi hizmetler vermekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman en önemli öncelik olmuştur. Sektöre ilk girdiğimiz günden bu yana, kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle, uzman ekibimizi sürekli olarak eğiterek ve geliştirerek, her geçen gün daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Silivri Teknik Servis Hizmetleri

Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler bize, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Müşteri memnuniyetini artırmak için, tamir işlemlerinde orijinal yedek parçalar kullanıyor, tamir sonrası garanti süreleri sunuyor ve hizmet sonrası teknik servis hizmetleri sunarak müşterilerimizi destekliyoruz.

Tamir sürecinde, işimize karşı olan hassasiyetimizi müşterilerimizle paylaşıyor ve onları deneyimlerimizle tanıştırıyoruz. Samimi ve çözüm odaklı personelimizle, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Bizimle çalışan her müşteri, müşteri memnuniyeti garantili bir teknik servis hizmeti alır ve arızalı cihazları yeniden kullanıma hazır hale getirilir.

Silivri ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Silivri bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.