EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Şişli Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis, uzman ekibi ve kaliteli malzemeleri ile birlikte Elektronik cihazlarınız için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Yetkili olduğu birçok markanın yanı sıra, tüm markalara da hizmet veren firma, sorunları özenle çözmekle birlikte, müşterilerine olası arızalar hakkında da önceden bilgi vermektedir.

Şişli Teknik Servis Hizmetleri

Şirketiniz, cihazlarınıza en üst düzey teknoloji ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini öncelikli tutan bir misyon ile hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda üretimde gösterilen kalite ve standartı kurumsal hizmet anlayışı ile birleştirerek müşterilerin ihtiyaçlarını eksiksiz ve özenli bir şekilde karşılamaktadır.

Şirketiniz, müşteri memnuniyeti felsefesi ile hareket ederek, müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve müşteri beklentilerini aşmak için çalışmaktadır. Bununla birlikte, en son teknoloji ile donatılmış cihazlar ve ekipmanlar kullanarak, hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerinizin cihazlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve mümkün olan en yüksek verimi elde etmelerini sağlamaktadır.

Şirketiniz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışarak, müşterilerin güvenini kazanmayı ve müşteri portföyünü genişletmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda, işini severek ve özveriyle yapan bir kadro ile çalışmaktadır.

Firma, hijyen kurallarına azami ölçüde dikkat ederek hizmet vermekte ve yaptığı işler için özel garanti sunmaktadır. Şişli'de ve İstanbul'un her yerine hizmet götüren Teknik Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. 

Şişli ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Siz de arızalı cihazlarınız için Teknik Servis'i tercih ederek, uzman ekibin ve kaliteli malzemelerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.