EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Sultanbeyli Teknik Servis Hizmeti

TeknikServis.com, Sultanbeyli ve tüm İstanbul'da müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak adına faaliyet gösteren bir teknik servis firmasıdır. Gündelik hayatta sıklıkla kullandığımız televizyon, telefon, notebook, tablet ve ses sistemleri ve iş hayatında kullandığımız test cihazları ve medikal cihazlar gibi elektronik eşyaların tamir ve parça değişimleri konusunda uzman kadrosu ve yüksek ekip ruhu ile hizmet vermektedir.

Sultanbeyli Teknik Servis Hizmeti

Firmamız, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en uygun fiyata ve hızlı bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti, firmamızın öncelikli hedeflerinden biridir. Bu nedenle her zaman %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Teknik servis konusunda uzman kadromuz, teknolojik donanımımız ve sunduğumuz hizmetlerle her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Sultanbeyli ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla teknik servis hizmetleri verilen ürünler arasında beyaz eşya, elektrikli cihazlar, elektronik cihazlar, medikal cihazlar, cep telefonları, test cihazları, yazılım ve web tasarım hizmetleri yer almaktadır. Bu ürünlerin bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça temini gibi teknik ihtiyaçları, profesyonel ve uzman kadrolar tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca yazılım ve web tasarım hizmetleri ile de kurumların dijital ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Sultanbeyli bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.