EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Tuzla Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis, Tuzla ve çevresindeki müşterilerine bilgisayar, telefon, tablet ve endüstriyel cihazların tamir, bakım ve servis hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal firmaların da teknik servis anlaşmalarıyla hizmet veren işletme, 7 gün 24 saat yerinde teknik servis desteği sağlayarak en hızlı şekilde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Tuzla Teknik Servis Hizmetleri

Hizmet yelpazesindeki ürünler arasında bilgisayar, tablet, akıllı telefon, endüstriyel cihazlar yer almaktadır. Teknik Servis, sadece tamir ve bakım hizmeti sunmakla kalmayıp, yedek parça tedariği, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma, laptop batarya ve adaptör tedarik etme gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir.

İşinde tecrübeli personeliyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan TeknikServis.com, hızlı, kaliteli, garanti ve satış sonrası anında destek sağlayarak zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındadır. Uzmanlığı olan her alanda teknik destek ve çözüm sunmaya hazır olan işletme, müşterilerine birebir iletişim desteği sağlamaktadır.

Teknik Servisimizle ile çalışmak isteyen müşteriler, bir telefon kadar yakınlarında olan işletmeyi tercih ederek, güvenilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet alma imkanı yakalayabilirler.

Tuzla ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, su ısıtıcısı, kahve makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, saç kurutma makinesi, bıçak, çim biçme makinesi, blender/mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, güvenlik alarm sistemi, dijital fotoğraf makinesi, video kaydedici)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, ınfüzyon pompası, spirometre, otomatik perimetre, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, su hasarı tamiri, dokunmatik tuş, şebeke anteni, güç tuşu)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, kimyasal analiz cihazı, akış ölçüm test cihazı, elektronik güvenlik test cihazı, izolasyon test cihazı, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı, stok takip yazılımı)
  • Web tasarım (örneğin, web site tasarımı, mobil uygulama tasarımı, logo tasarımı,e-ticaret sitesi tasarımı)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Tuzla bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.