EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Ümraniye Teknik Servis Hizmetleri

Firma olarak, her türlü elektronik cihazın tamir ve bakım işlemlerinde uzmanlaşmış bir servis şirketiyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirleyerek, yıllardır her türlü elektronik cihaz için Ümraniye ve tüm İstanbul'da kaliteli tamir ve bakım hizmeti veriyoruz.

Ümraniye Teknik Servis Hizmetleri

Servis birimlerimiz, tüm markalar için tamir, bakım, kurulum garanti dışı onarım işlemleri için hizmet vermektedir. Personelimiz, hem tüketici hem de endüstriyel elektronik alanlarında donanımlıdır ve tüm elektronik beklentilerinizi karşılayacak uzmanlığa sahiptir. Büyük markalar için özel servis hizmeti sunmaktayız ve tüm onarımlar tesisimizde gözden geçirilerek %100 test edilmektedir.

Teknik Servis güvencesi ile cihazınızın bakım ve tamir işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, ev elektroniği cihazlarınızın uzun yıllar aynı performansla kullanabilmeniz için buradayız. Servisimize 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servis personelimiz, cihazınızdaki sorun veya arıza için size danışmanlık hizmeti sunacak ve uygun bir randevu planlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Siz de cihazlarınızın kaliteli tamir ve bakım hizmeti almasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede, donanımlı özel servis ekibimiz yanınızda olacak ve cihazınızın normal işlevine geri döndüğünden emin olacaksınız.

Ümraniye ve çevresi için kuruluşumuz tarafından sunulan başlıca teknik servis hizmetleri, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla şunlardır:

  • Beyaz eşya (örneğin, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi)
  • Elektrikli cihazlar (örneğin, süpürge, kahve makinesi, çay makinesi, aydınlatma ürünleri, blender / mikser)
  • Elektronik cihazlar (örneğin, televizyon, radyo, müzik seti, ses sistemi, hoparlör)
  • Medikal cihazlar (örneğin, endoskopi cihazı, fizik tedavi cihazları, kardiyoloji cihazları, laboratuvar cihazları, ultrason cihazları)
  • Cep telefonu (örneğin, cep telefonu, ekran değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi)
  • Test cihazları (örneğin, mikroskop, basınç ölçer, elektromanyetik debimetre, enerji metre, güç kaynakları)
  • Yazılım (örneğin, özel yazılım ve program geliştirme, sanal mağazalar (satış arttırma teknikleri), sosyal medya pazarlaması, ulusal ve uluslararası SEO ve SEM hizmetleri, API bağlantıları projelendirme ve yazılım hizmetleri)
  • Web tasarım (örneğin, Android işletim sistemi için web tasarım, iOS işletim sistemi için web tasarım, sanal market web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads yönetimi)

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Ümraniye bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.