EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Bölgeler

Zeytinburnu Teknik Servis Hizmetleri

TeknikServis.com, elektronik ve teknolojik ürünleri onarım pazarında fark yaratarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın öncelikli hedefi, müşterilerine güvenilir, hızlı ve kurumsal hizmet sunmaktır. Bu nedenle, iş ortakları ve tedarikçilerine de dürüst, saygılı ve çözüm odaklı bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Zeytinburnu Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız, en yeni teknolojilere sahip alt yapı ile kurulan servis merkezinde kaliteli servis anlayışını ön planda tutmakta ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmektedir. Bunun için gerekli olan donanıma ve hizmet yeterlilik belgelerine sahip olan Teknik Servis, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hazırdır.

Teknik Servis, sunduğu hizmetlerle sektörde daima tercih edilen firma olmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı sayesinde bu hedefe emin adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerinin güvenini kazanarak, sektördeki konumunu güçlendirmeye devam eden firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Zeytinburnu ve çevresi için teknik servis işletmeniz olarak, çeşitli cihaz ve ekipmanlarla ilgili hizmetler sunmaktayız. Beyaz eşya, klima ve kombi gibi ev aletleri, cep telefonu ve tablet gibi teknoloji ürünleri, bilgisayar, medikal cihazlar ve yazıcı gibi ekipmanları gibi birçok cihaz için hizmet vermekteyiz. 

Tamir, bakım, onarım ve yedek parça temini gibi farklı hizmetler sunmaktayız. Müşterilerinizin cihazlarının çalışmasını sağlamak, sorunları çözmek ve düzgün bir şekilde çalışmalarını sağlamak için gerekli olan tüm hizmetleri sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, İstanbul'un tüm semt, ilçe ve mahallerine Teknik Servis konusunda hizmet vermektedir. Zeytinburnu bölgesinde teknik servis hizmeti almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.