EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Aydınlatma Ürünleri Teknik Servis

Aydınlatma ürünlerinde karşılaşılan yaygın bir sorun parlamadır. Parlama, görme alanındaki ışık yoğunluğunun, gözlerin uyum sağladığı ışık yoğunluğundan daha fazla olmasının neden olduğu görsel performans kaybı veya rahatsızlıktır. Parlama, göze çok fazla ışık girdiğinde meydana gelir.

Aydınlatma Ürünleri Teknik Servis

Aydınlatma ürünlerinde karşılaşılan diğer sorunlar ise uygun olmayan kontrast, kötü ışık dağılımı ve titremedir. Zayıf kontrast, bir nesneyi arka planından ayırt etmeyi zorlaştırır. Işık, çalışma alanı ve nesnenin uygun parlaklığını ve kontrastını korurken gölge ve kamaşma oluşmasını önlemek için uygun şekilde dağıtılmalıdır. Bu bir arızadan çok ergonomi konusudur ve teknik servis hizmetleri arasında ergonomi de bulunmaktadır.

Işığın titremesi ise ciddi bir sorundur, çünkü hızla göz yorgunluğuna ve baş ağrısına neden olur. Özellikle işyerlerinde titreme, hareketli makineler kullanılırken tehlikelidir. Titreyen ışık, makinenin gerçekte olduğundan daha yavaş hareket ediyor gibi görünmesine veya durmadığı halde durmuş görünmesine neden olabilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, aydınlatma ürünleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.