EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Blender / Mikser Teknik Servis

Blender veya mikser cihazlarında sıklıkla karşılaşılan bir sorun kabın sızdırmasıdır. Bu sorun genelde cihaz çok eskiyse, karıştırıcı öğütücünün kap içinde gevşek bir bıçağı varsa, bir çatlak varsa veya lastik conta aşınmışsa karşılaşılan bir sorundur. Ayrıca kapta mikser öğütücü ünitesine bağlı parça olan tabanca metalinin arızalı olması da mümkündür. Bu parça aşırı kullanım nedeniyle yıpranabilir.

Blender / Mikser Teknik Servis

Mikser öğütücü bıçağı aşınmışsa, artık malzemeleri daha fazla öğütemez ve bıçağı değiştirme zamanı gelmiştir.

Bazı mikser öğütücülerin altında, cihaz sürekli olarak uzun süre kullanıldığı zaman veya sıcak yiyecekler öğütüldüğü zaman devreye giren bir sıfırlama düğmesi bulunmaktadır. Mikser öğütücü kendi kendine açılmaya devam ediyorsa bu sıfırlama düğmesinin kontrol edilmesi gerekir.

Blender kuplörleri, blenderin tabanını kavanoza bağlar. Zaman içinde bunlar yıpranır veya kırılır. Ayrıca, donmuş meyve veya sebzeler yüksek hızlarda karıştırılırsa, bağlayıcı zarar görebilir. Kuplör arızalanırsa onarmak mümkün değildir ve değiştirilmesi gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, blender ve mikserler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.