EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi içinde, ısınmayı sağlayan nikel-krom karışımı bir tel dizini bulunmaktadır. Bu dizinin bir kısmı ısınmazsa telde bir yerde bir kopma vardır. Bu duruma, tel üretilirken üzerinde zayıf bir nokta veya çentik olması, ya da kızartma makinesi içine çatal veya bıçak gibi bir nesne sokularak teli kırmış olması neden olabilir. Sorunu çözmek için ekmek kızartma makinesinin bir teknik servise gönderilmesi gerekir.

Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Kızartma tamamlandıktan sonra makine ekmekleri geri vermiyorsa, tutucularda bir sorun olabilir. Tutucuları birbirine iten yaylar arızalı olabilir. Bu durum, ekmek kızartma makinesinin açılmasını gerektirir.

Esmerleşme kadranı çalışmıyorsa, sıkışmış olabilir. Bu durumda makinenin temizlenmesi gerekir. Kadran artık cihazın kendisiyle iletişim halinde değilse, makineyi sökmek ve daha ciddi bir sorun olup olmadığını görmek gerekebilir.

Yaygın ekmek kızartma makinesi onarımları arasında, mandal düzeneğinin bakımı, kasanın bakımı, termostatın yeniden kalibre edilmesi ve solenoidin bakımı yer almaktadır. Mandal düzeneği, ekmek kızartma makinelerinin çalışması için hayati bileşendir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, ekmek kızartma makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.