EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Ekmek Yapma Makinesi Teknik Servis

Ekmek yapıldığı zaman somunun tavaya yapışması yaygın bir sorundur. Buna, ekmek tavasının yapışmaz kaplamasının hasar görmesi neden olur. Bu durumda tavanın değişmesi gerekebilir.

Ekmek Yapma Makinesi Teknik Servis

Makine çalıştırıldığı zaman kürek, hamuru yoğurmak için dönmezse, o zaman triger kayışında bir sorun olabilir. Triger kayışı zamanla aşınır ve değiştirilmesi gerekebilir. Ancak yine de triger kayışları genelde dayanıklıdır ve bu kadar kolay kopmaz.

Makinenin başlamama sorunun arkasındaki bir başka muhtemel neden kirli bir şaft olabilir. Şaftın çıkarılması ve temizlenmesi gerekir. Ekmek yapma makinesi kullanılırken alışılmadık sesler çıkarıyorsa, o zaman milde bir problem var demektir. Ekmek makinesini iyi çalışır durumda tutmak için şaft her belli aralıklarla yağlanmalıdır. Bu arada mili yağlamak için segmanı çıkarmak gerekir. Makine hala sesler çıkarmaya devam ediyorsa, makinenin bir teknik servise gitmesi gerekir. Çünkü daha fazla inceleme gerektiren başka bir teknik sorun olabilir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, ekmek yapma makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.