EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Elektrik Tesisatı Teknik Servisi

Uzun yıllardır hayatımızda büyük öneme sahip olan elektrik bizlerin her türlü ortamda kullanabileceğimiz şekilde tasarlanmaya devam etmektedir. Elektriğin hayatımızdaki önemi i klimalardan tutun da ev elektrik tesisatı ile ilgili alanlara kadar birçok alanda hayatımızı kolaylaştıran en büyük icatlardan birisi olmuştur. Diğer işlere göre oldukça iyi bilinmesi gereken ve ufak hataların bile farklı sonuçlara yol açabileceği bir çalışma alanı olduğu açıkça ortadadır.

Elektrik Tesisatı Teknik Servisi

Bu tehlikelere rağmen günümüzde hala hayatımıza farklı alanlarda entegre olmaya devam eden elektrik, korona virüsü çıktıktan sonra başlayan karavan tipi araçların içerisinde de artık konaklamak isteyen insanların bulunması veya günübirlik geziler dahi olsa araç içerisinde ışık ihtiyacı hisseden kişiler için karavan elektrik tesisatı döşemeleri de günümüzde yaygın olarak yapılmaya başlanmıştır.

Birkaç kez inceleme ve ustaya yardımcı olmakla bitmeyen bu iş teknik detayları bilinmesi gereken, aksi halde hiçbir kimsenin istemeyeceği sonuçların ortaya çıkacağı bir alandır. Ufak detayların bile Hayati öneme sahip olmuş olduğu bu işte bizler çalıştırmış olduğumuz işinde profesyonel ekibimiz ve ustalarımız ile birlikte bu süreci en sıkıntısız şekilde atlatmanıza yardımcı olacak ve ileriki yıllarda sıkıntı yaşamamanız için profesyonel bir işçilik çıkarıyoruz.

Evlerinizin içinde veya dışında elektrik tesisatı işlerinize yaptığınız gibi karavan ve ısıtma gibi birçok farklı alanda da çalışmalarımızı sürdürüyor ve sizlerin her türlü hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmanız için uğraşıyoruz. Elektrik tesisatçısı elektrik abonelerinin elektrik tesisatlarını yapmaktadır. Kendisine verilen plan şemasına göre hareket ederek elektrik kablolarını ve alanlarını koridorlara uygun bir şekilde döşemek ile görevlidir.

Daha sonra ise elektrik anahtarlarını, akım prizlerini ve sigortaların montajını yapmakla görevlidir. Bu süreçlerin titiz bir şekilde yürütülmesi gerektiği için yapılması gereken işlerimizde tercih edeceğiniz bir iş kalitesiyle çalışmaktayız. Ustalarımızın çalışması ve işlerinde sergilemiş oldukları işçilik kalitesinin ardından almış olduğunuz hizmetten memnun kalarak bir dahaki işlerinizde de bizleri tercih edeceğinizden emin durumdayız.

Günümüzde elektrik tesisatı ile ilgili en çok başvurulan konu olan ev elektrik tesisatı döşemesi veya arızalara bağlı olarak tamir işlemleri için müşterilerimiz hizmet talebinde bulunmaktadırlar. En çok karşılaşılan durumlardan birisi olan, evin yapımı sırasında ev tesisatının kapı girişindeki ana düğmelere ucuz işçilik ile yapılması durumunda karşılaşılabilecek bazı durumlar ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında işçiliğe ve kullanılan malzemenin kalitesiz oluşuna bağlı olarak kimi zamanlar elektrik sıkıntıları çıkabilmektedir.

Ev içerisinde kimi zaman sadece bir LED trafosu arızası için çağrılırken, kimi zamanlar ise apartman etrafına döşenecek olan ışıklandırma çalışmaları için bizlerle iletişime geçilmektedir. Özellikle evin yapım işlemi tamamlanmış ve ev içerisinde durulmaya başlanmış ise aranma sebebimiz genelde elektrik arızası problemlerinden dolayı olmaktadır. Aynı şekilde karavan elektrik tesisatı ile ilgili problemlerin yaşanma olasılığının arttığı durumlar karavan içindeki döşenmiş elektriklerin kimi zamanlar temassızlık veya led döşenmiş ise ömrü dolmuş ve derin patlaması ile oluşmaktadır.

Bu durumlar kimi zaman ufak maddi zararlara neden olsa da kimi zamanlar sonucu ağır olan can kayıplarına da yol açabilmektedir. Bu kayıpların yaşanmaması için belirli temel bilgilere sahip olmak ve gerekli önlemlerin işe başlamadan önce alınması gerekmektedir. Aletlerin bozulmasına neden olan aşırı akımlar da bizlerin tamirat sırasında ilgilenebileceğimiz alanlardan birisi olarak yer almaktadır.

Tüm elektrik işleriniz için bizlere başvurarak işlerinde tecrübeli olan elemanlarımız ile birlikte sıkıntısız bir elektrik tesisatı tamir işlemi veya elektrik tesisatı kurulumları yaparak sizlere memnun kalacağınız kaliteli işler çıkarmaya devam ediyoruz. Bizler ile iletişime geçerek her konuda olduğu gibi elektrik tesisatı ile ilgili sorularınızı da ekibimiz içerisinde yer alan tecrübeli iş arkadaşlarımıza sorabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.