EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Kablo ve Elektrik Hattı Teknik Servisi

Kablo ve elektrik hattı döşemeleri için bizleri çağıracağınız gibi arıza durumlarında da bizleri çağırma imkanınız bulunmaktadır. Günümüzde birçok elektronik eşyanın evlerimizde yer alması ve buna bağlı olarak da priz sayıların artması ile birlikte fazladan duvar içinde kablolar mevcut olmaktadır.

Kablo ve Elektrik Hattı Teknik Servisi

Sadece prize bağlı olarak değil ev içerisinde kullanılan lambalarda oldukça fazla kablonun evlerimizde dolaşmasına neden olmaktadır. Özellikle salon kısmında kullanılan lamba çeşitliliğinin müteahhitler tarafından fazla yapılması ve birçok ışıklandırma çeşidinin bulunmasından dolayı kablo sayılarının artması kaçınılmaz olmaktadır. Bu kabloların döşeme işlemleri ve onarımları sırasında teknik ekibimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Döşeme sırasında işi bilen, tecrübeli işçilerin döşeme işlemini yapması en iyisi olacaktır. Aksi durumlarda kimi zaman gördüğümüz yanlış bağlantı sorunlarından dolayı lambanın yanmama sorunları ve tekrardan kablonun bir usta tarafından bakılarak bağlantı sorunlarının giderilmesine neden olabilmektedir. Oldukça hassas ve alanında tecrübe isteyen bir iş bölümü olan kablo ve elektrik hattı işleri, bilen bir kişi tarafından yapılmadığı zamanlarda maddi kayıplara neden olabileceği gibi ölüme varan sonuçları da ortaya çıkarabilme riski vardır.

Evinizde veya iş yerinizde karşılaşmış olduğunuz her türlü elektriksel sorun karşısında teknik servisimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bulunmuş olduğunuz ortamda elektrik tesisatı sorunları, sigorta ve kaçak akım sorunlara, elektrik sayaç panosu arızaları, lamba, duy s ve avize takımı sırasında yaşamış olduğunuz sorun sonucunda bizlere aramanız halinde sizlere en kısa sürede yardımcı olacağız.

Bu gibi işlere eğer bilmiyorsanız çok fazla uğraşmadan bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sizlerin yerine işinde tecrübeli olan ekip arkadaşlarımız gereken her türlü müdahaleyi yapabilir ve teknik sorunu halledebilmektedir. Aynı zamanda yeni taşınmış olduğunuz veya yeni almış olduğunuz avizelerinizin takım işlemleri için de bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğu her anda yanınızda olduğumuz gibi yaşamış olduğunuz problemlere karşı da profesyonel çözümler bulmaktayız. Elektrik arızası yaşamınız halinde bizler ile iletişime geçerek elektriği kapatmanız yeterli olacaktır.

Ekip arkadaşlarımızı aramanız halinde durumun ciddiyetini bildirmeniz yeterli olacaktır. Yaşamış olduğunuz sorun için kendi müdahaleniz değil de, işte tecrübeli ekip arkadaşlarımızın duruma müdahale etmesi çok daha iyi olacaktır. Bu gibi sorunlarda yetkili teknik servisin kontrollere en kesin çözüm olacaktır. İşi bilmeyen kişiler tarafından yapılan müdahaleler sonucunda maddi olarak daha büyük sorunlar yaşayabileceğiniz gibi hayati sorunların da ortaya çıkmasına yol açabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti ve Güvenliği

Yapılan işin tehlikeli olmasından dolayı yaşanabilecek her türlü riske karşı ekip arkadaşlarımız önceden değerlendirme yapmaktadırlar. Bir anlık dalgınlığın bile bu işte Hayati sonuçları olacağını bilerek en Garanti ve kesin yolları tercih etmekteyiz. Yanlış bir müdahale ile kendi hayatlarına tehlikeye atabilecek olan işçiler, aynı zamanda müşterilerinde hayatını oldukça riskli bir duruma sokmaktadır. Tüm bu durumların bilindiği bu sektörde, işçi alır iken seçim kriterlerimiz gayet şeffaf ve kesimdir. İşi bilmeyen ve teknik seviyesi düşük olan kişiler ile çalışmamaktayız.

İyi bir kadro oluşturarak çalışmalarımıza devam ettiğimiz için bizlerden hizmet alan kişiler de memnun kalarak Bir dahaki işlerinde bizler ile iletişime geçmektedirler. Kullanılan malzemenin kaliteli olması iş güvenliği açısından en önemli faktörlerden birisidir. Sizlere sorarak bütçeniz dahilinde en kaliteli malzemeleri kullanarak işimizi riske atmıyoruz.

Karşılaşmış olduğunuz Elektrik arızası sorunları için işlerinde tecrübeli olan teknik servisimiz ile iletişime geçerek karşılaşmış olduğunuz soruna hızlı bir müdahale ile ortadan kaldırıyoruz. Eviniz, ofisiniz, iş yeriniz veya şantiye alanlarında elektrik problemlerinizi çözüyor ve tesisat işlerinize yapıyoruz. Tüm elektrik işlerimiz için bizleri arayarak elektrik ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.