EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Kahve Makinesi Teknik Servis

Yaygın kahve makinesi sorunları arasında makinenin açılmaması veya yeterli sıcak su üretmemesi gibi sorunlar bulunmaktadır. Esasen düzenli bakım yapılması, bu sorunların bir kısmını çözebilir.

Kahve Makinesi Teknik Servis

Bir kahve makinesi çalışmıyorsa bunun muhtemel nedenleri, makinenin açma / kapama düğmesi veya güç kablosunun arızalı olması, tıkanma nedeniyle vananın kapanmış olması ya da makine içindeki tüplerin tıkanmasıdır. Anahtar veya kablo arızalarının bir teknik serviste, bir uzman tarafından giderilmesi gerekir. Uygun olmayan bir onarım işlemi potansiyel güvenlik tehlikelerine yol açabilir. Keza güçle ilgili sorunlar arasında ısıtma bobini arızası ve ısıya duyarlı anahtar arızası da bulunmaktadır.

Kahve makinesi zaman zaman sıcak su vermede sorun yaşayabilir. Bunun yerine buhar verebilir. Bunun nedeni makinenin, deposundan su çekememesi olabilir. Bu durum, makinenin içinde havanın sıkışması ve işlem sırasında su beslemesini engellemesi yüzünden olabilir.

Kahve makinesinde sızıntı olduğunda, eğer su temizse sızıntı muhtemelen su besleme hortumunda olmaktadır. Su temiz değilse kahve dağıtım borusunda sızın olmaktadır. Sızıntı durumunda makineyi kullanmaya devam etmemelidir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, kahve makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.