EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile ilgili en yaygın sorunlardan biri anahtardır. Bazen anahtar düzgün çalışmayabilir. Bazı saç kurutma makinelerinde sadece açma kapama düğmesi bulunur, bazılarında ısı ve hız kontrolü gibi farklı işlevler için farklı anahtarlar bulunur.

Saç Kurutma Makinesi Teknik Servis

Saç kurutma makinelerinde sıkça karşılaşılan bir diğer sorun da fanla ilgilidir. Bir saç kurutma makinesinin fanının temel amacı, havayı bir havalandırma deliğinden çekip memeden dışarı itmektir. Başlıktan çıkan bu hava, saçı şekillendirmek için kullanılır. Fan hız anahtarı, elektrik akımı ile beslenmesinden sorumludur ve fanın düzgün çalışmamasına neden olur.

Saç kurutma makinesinde bulunan ısıtma elemanı ile ilgili sorun, ortak sorunlarından bir diğeridir. Isıtma elemanı temel olarak iletken olmayan bir çerçevenin etrafına sarılmış sürekli yüksek dirençli bir teldir. Bazı durumlarda bu eleman, saç kurutma makinesinin düzgün çalışmamasına neden olabilir.

Termal kesme, temel olarak kurutma makinesinin eleman düzeneğinde bulunur ve çok ısınması durumunda saç kurutma elemanının kapatılmasını sağlar.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, saç kurutma makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.