EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Su Isıtıcısı Teknik Servis

Su ısıtıcılarının (kettle) kaynama noktasına ulaşmamasının en yaygın nedenlerinden biri, kireç çözmeye ihtiyaç duymalarıdır. Bu, su ısıtıcısının içindeki kireç birikiminin su ısıtıcısının iç mekanizmalarını etkilemeye başladığı anlamına gelir. Bu durum, mekanizmaların düzgün çalışmasını durdurur.

Su Isıtıcısı Teknik Servis

Eğer su kaynamaya başlamadan önce su ısıtıcısı kendi kendine kapanıyor ve suyu kaynatmıyorsa, su ısıtıcısının kirecini çözmek veya termostatı değiştirmek ya da kontakları temizlemek gerekir.

Su kaynama noktasına ulaştığında su ısıtıcısındaki termostat otomatik olarak kapanır. Ancak termostat düzgün çalışmıyorsa, su ısınmadan önce de kapanabilir. Bu durumda termostatın değiştirilmesi gerekir.

Ayrıca su ısıtıcısının temas noktalarını temizlemek her zaman iyi sonuç verir. Teknik serviste temizleme işi uzmanlarca yapılırsa kontaklardan herhangi bir oksitlenmeyi veya istenmeyen maddeyi çıkarmak daha isabetli olur. Su ısıtıcısının temas noktaları oksitlenirse cihaz düzgün çalışmaz.

Elektrikli su ısıtıcısını onarmak için alt paneli açmak gerekir. Büyük olasılıkla sorun buradadır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, su ısıtıcıları için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.