EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Süpürge Teknik Servis

Elektrikli süpürgede emme eksikliği yaşanıyorsa, bunun nedeni tıkanmış bir hava filtresi olabilir. Filtrede önemli bir hasar varsa, değiştirilmelidir. Emme eksikliği ayrıca tıkanmış bir vakum hortumunu işaret edebilir. Hortumdaki katı kir kalıntıları buna neden olabilir.

Süpürge Teknik Servis

Ayrıca süpürgenin üfleyici çarkında da bir sorun olabilir. Bazı durumlarda, bu çark kirler tarafından bloke edilebilir. Bir başka neden toz haznesi tertibatında bir arıza olmasıdır. Yeterli bir emiş kuvvetinin oluşması için toz kabında gevşeme veya çatlaklar olmamalıdır, yoksa süpürge uygun bir temizleme kuvveti oluşturamaz. Herhangi bir çatlak veya kırılma varsa bu parça değiştirilmelidir.

Genelde tiftik, ip veya saç gibi katı kir parçacıkları sıkıştığı zaman elektrikli süpürge kayışı kırılabilir. Bu durum fırça rulosunu etkileyerek hareketini engeller. Bu, kayış üzerinde artan sürtünme ve basınç ile sonuçlanır. Fırça rulosunun zorlanmadan dönmesi sağlanmalıdır. Yataklar dahil olmak üzere fırça merdanesi düzeneğindeki herhangi bir sorun, süpürge kayışını doğrudan etkileyebilir. Sorun giderilmezse kayış sonunda kopar.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, süpürgeler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.