EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Tıraş Makinesi Teknik Servis

Elektrikli tıraş makinelerinin verimliliğini kaybetmesinin bazı nedenleri olmaktadır. Örneğin elektrikli tıraş makinelerinde bıçaklar donuklaşabilir, piller şarjlarını tutmamaya başlayabilir, motorlar kullanım ve aşınma nedeniyle zayıflayabilir, mekanik bileşenler etraflarına sıkışan saç ve kıl artıklardan dolayı tıraş makinesinin çalışmasını zorlaştırabilir, motor ve pil aşırı ısınabilir, şarj cihazları arızalanabilir, iç dişliler aşınabilir ve yağlama bozulabilir.

Tıraş Makinesi Teknik Servis

Tıraş makinelerinde en sık karşılaşılan sorun tıraş makinesinin motorunun arızalanmasıdır. Bir teknik servise verilmedikçe bu durumu kesin olarak bilmek mümkün değildir. Tıraş makinesinin ekranında ışıklar veya menüler varsa, bu problemin tıraş makinesi soketi veya elektrik kablosu yüzünden olmadığı anlaşılır. Bu durumda büyük olasılıkla arızalı bir tahrik motoru söz konusudur.

Tıraş makinesi çalışmıyorsa, ışığı yanmıyorsa, şarj almıyorsa, pil değişim sonrası çalışmıyorsa ya da çok yavaş çalışıyorsa büyük ihtimalle içindeki kart arızalanmış demektir. Bu durumda elektronik kartın tamir edilmesi veya yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, tıraş makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.