EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesinde sık karşılaşılan bir problem rezistans bozulmasıdır. Rezistans bozulma problemi yaşanıyorsa, ilk kontrol edilmesi gereken nokta elektrik akımıdır. Çünkü genellikle elektrik akımında yaşanan arızalar rezistans bozulmalarına neden olur. Aynı zamanda tost makinesinin yanlış kullanılması da rezistansın bozulmasına neden olur. Rezistans telinin temel işlevi, cihazı ısıtmaktır. Rezistans başka bir nedenle de bozulabilir veya yanabilir.

Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanı sıra bir tost makinesi çalışmıyorsa, bağlantıların ve kabloların kontrol edilmesi gerekir. Tost makinesi sık aralıklarla sigortayı attırıyorsa, rezistans arızaları ve kısa devreler araştırılmalıdır. Makine termik sigorta arızası veriyorsa, tost makinesi ısınmaz. Tost makinesi ayar düğmesi çalışmıyorsa mutlaka kontrol edilmesi gerekir.

Tost makinesi ısıtmıyorsa, rezistans arızalarında şüphelenmek gerekir. Bu tür arızalar cihazın ısınmasını engeller. Makineden bir kıvılcım çıkıyorsa, kısa devre yapmış veya bir kablo yerinden çıkmış olabilir. Tost makinesinin ışığı yanmıyorsa, kablo arızaları cihaza elektrik gelmesini engelliyordur.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, tost makineleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.