EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Ütü Teknik Servis

Ütüler ile ilgili karşılaşılan en yaygın sorunlardan biri, ütünün yeterince ısınmamasıdır. Bunun olası nedenleri termostat ayarının çalışmaması, elektrik bağlantılarında sorun olması ya da güç anahtarında bir sorun olabilir. Ayrıca tabanda kireç tortusu birikmesi olabilir. Bu tortular plakayı tıkayabilir ve böyle bir durumda ütü düzgün şekilde ısınmaz veya buhar üretmez.

Ütü Teknik Servis

Ütünün çalışmamasının bir başka yaygın nedeni yanmış bir sigorta olabilir. Bazı durumlarda, ütünün sigortası yandığında veya patladığında, tamamen çalışmayı durdurabilir.

Ütünün içindeki sıcaklığı sessizce takip eden ve diğer elektrikli bileşenlerin yardımı ile gücü açıp kapatabilen ekipman termostattır. Sıcaklığı düzenlemeye yardımcı olduğu için muhtemelen ütüdeki en önemli bileşendir. Termostatın çalışmaması ciddi bir problemdir. Bir termostatın temel işlevi, belirli bir ortamdaki ısıyı sabit tutmaktır.

Bütün sayılan sorunlar ütünün düzenli bakımında ortaya çıkabilir. Ütünün daha uzun ömürlü olması için arızaların erken tespit edilmesi ve giderilmesi gerekmektedir.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, ütüler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.