EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektrikli Cihazlar Teknik Servis

Vantilatör Teknik Servis

Titreyen bir tavan vantilatörüne birden fazla faktör katkıda bulunabilir. En yaygın durum, bıçak braketlerinde, kutu vidalarında, aşağı çubukta veya herhangi bir bağlı parçada oluşan gevşek bir bağlantıdır.

Vantilatör Teknik Servis

Tavan vantilatöründen biraz ses gelmesi normaldir, ancak ses çok belirgin hale geldiğinde bir sorun var demektir. Çok fazla gürültü, fan, fikstür veya kutudaki gevşek bağlantıların bir işaretidir. Fan dönerken gevşek parçalar biraz gürültüye neden olabilir. Bunun nedeni vantilatörün kanatları döndüren bilyalı yatakları olabilir. Düzgün yağlanmazlar veya temizlenmezlerse, sürtünme veya gıcırdama sesine neden olan daha fazla direnç yaratırlar.

Tavan vantilatörleri tek hız ayarında takılabilir veya sadece az miktarda hava üfleyebilir. Bunun bir nedeni, bilyalı yatakların temizlenmemesi veya yağlanmamasıdır. Aynı zamanda aşırı ısınan motor veya arızalı bir kapasitör gibi sorunlar, tavan fanının tek hızda takılı kalmasına neden olabilir.

Tavan vantilatörü açılmıyorsa, devre kesici kapalıdır veya devreye girmiştir, bu nedenle önce panelin kontrol edilmesi gerekir. Diğer nedenler gevşek kablolama ve bağlantılardır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektrikli cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, vantilatörler için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.