EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis

Dizüstü bilgisayar (laptop), taşınabilir türden tasarlanan, genellikle ekran ve klavye olmak üzere iki parçadan oluşan ve işlevsel bakımdan bir masaüstü bilgisayardan hiç de farklı olmayan bir bilgisayardır. Bir dizüstü bilgisayar bir masaüstü bilgisayarın klavye, mouse ve ekran gibi bileşenlerini bir arada tutar.

Dizüstü Bilgisayar Teknik Servis

Gittikçe yavaşlayan bir dizüstü bilgisayarın mutlaka arızalanacağı düşünülemez. Ancak bu yavaşlama örneğin uyumlu olmayan RAM yüzünden kaynaklanabilir. Bazen parçalar aşınmaya başladığında, dizüstü bilgisayar ara sıra bip sesleri ile uyarı vermeye başlar. Bu arada daha sık ısınmaya başlar. Bu durum dizüstü bilgisayarının parçalarını değiştirme zamanının geldiğinni, hatta yakında bir arızanın çıkabileceğinin uyarısıdır.

Bütün kartlar ve çipler veya tek bir devre, hepsi de hassas olan parçalardır. Genelde teknik servisler, teknoloji işinde yüksek başarı oranı ile yetkin, son derece yetenekli ve eğitimli bir teknisyen ekibi ile bakım ve onarım ihtiyaçlarını hızlıca karşılamaktadır.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, dizüstü bilgisayarlar için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.