EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Elektrikli ve Elektronik Cihazların Bakım ve Onarım Servisi

Elektronik cihazlar belirli bir müddet sonra bakıma ihtiyaç duymaktadır. Piyasada birçok elektrikli cihaz bulunmakta ve kaliteli bir üretim ve bakım için günümüzde zaruri hale gelen cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların haftalık, aylık veya yıllık periyotlar içerisinde bakımlarının gerçekleşmesi gerekmektedir.

Elektrikli ve Elektronik Cihazların Bakım ve Onarım Servisi

Bakımlar sırasında en ince ayrıntısına kadar cihazların kontrolünü gerçekleştirecek olan uzman ekibimiz herhangi bir sıkıntı olması halinde elektrikli cihazların onarımı için gerekli tamiratı yapacaktır. Bakımlar sırasında oluşan arızanın tespiti yapılması mümkün olduğu için protein bakımları mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Cihazlarda tespit edilen arızaların tamiri ve onarımı gerçekleşecektir.

Bu şekilde bir yol izlenirse daha az maliyet ile cihazlarınızın aktif olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ekibimiz içerisinde yer alan ve tecrübeli kişilerden oluşan teknik servis kadromuz ile her zaman bakım ve onarım işlemlerinizde bizim ile irtibata geçerek yaşamış olduğunuz sıkıntı hakkında bilgi alabilirsiniz. Elektrikli cihazların onarımı sırasında iç kısımda bulunan arızalı parçanın sorununun giderilmesi veya parçanın değişmesi ile cihazınız tekrardan çalışır duruma getirilecektir.

Plansız Bakım

Genel itibarıyla fiyat olarak düşünüldüğü zaman kar ettiğini düşünen ve elektronik cihazlar için düzenli bir bakımı içerisine girişmeyen insanlar, kısa vadede ceplerinden ekonomik olarak cüzi bir miktar çıkmadığı için kar ettiklerini düşünseler de aslında uzun vadede bakıldığı zaman kaybettiklerini anlayacaklardır. Bakımı yapılmayan cihazlar daha sonraları büyük sorunlar ile arıza yapacak ve sizlerin ekonomik olarak canını yakacaktır. Düzenli şekilde teknik servis tarafından bakımı yapılan cihazlarda işinde uzman olan ekibimiz tarafından tespit edilen arızalar genelde Küçük çapta olmaktadır ve arıza onarıldıktan sonra tekrardan cihazlar teslim edilmektedir.

Uzun müddet boyunca makinede herhangi bir arıza gözükmüyor veya çalışmasını engelleyecek çok fazla sorun yok diyerek teknik servis bakımına aksatan kişilerde yaşanabilecek sorunlar çok daha büyük olmaktadır. Bir süre arıza yaşamamanız ve makinenin hala çalışır durumda olmasına aldanarak teknik servisin bakımlarını ihmal eden kullanıcılar arıza çıktıktan ve makine çalışamazdım duruma geldikten sonra teknik servisi aradıklarında elektrikli cihazların onarımı çok daha zor ve maliyetli hale gelmektedir. Belirli aralıklarla cüzi miktarlarda verilecek olan ücreti çok gören bazı kişiler bu durumda tek bir seferde daha fazla ücretteki onarım işlemlerine kabul etmek zorunda kalmaktadır.

Planlı Bakım

Elektronik cihazlar için yapılacak olan planlı bakım işlemlerinde ilk dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi bakımı yapacak olan ekibin tecrübeli ve işini bilen kişilerden oluşması gerekmektedir. Düzenli bakım 3 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar periyodik bakın, önleyici bakım ve uyarıcı bakım olarak ayrılmaktadır.

  • Periyodik bakımı yapılması için önceden teknik servisimiz ile konuşarak belirli bir tarihe bakım için randevu alınır. Bunun bir diğer ismi de koruyucu bakım olarak bilinmektedir.
  • Bir diğer planlı bakım türü ise önleyici bakımlardır. Elektrikli cihazlarınızın onarımı için değil, arıza yapmadan önce detaylı bir bakım ile arıza yapmalarını engellemek hedeflenmektedir.
  • Son yöntem olarak ise uyarıcı bakım yöntemleri ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda ölçümler yaparak cihazların nasıl bir çalışma periyodu içerisinde olduğu ve ne kadar verimli çalıştığına dair ölçümler yapılarak herhangi bir arıza yaşanmadan önce haberdar olunmasını sağlamaktadır.

Hayatlarımızda bulunan elektronik cihazlar için her an teknik servis yardımı gerekebilmektedir. Yapılan tamirat işlemleri için ise işinde uzman kişiler olması tamire gerçekleşecek cihazların performansı ve sizlerin ayrı yeten yeni bir usta bulma çabalarınızı gerektirmeyecek kadar profesyonel olması gerekmektedir. Yapmış olduğu işi en iyi şekilde yapan işinde tecrübeli kişiler tarafından yapıldığı zaman cihazlarınızda daha büyük sorunların ortaya çıkması engellenecektir.

İşinde tecrübeli olan ustalarımız ile çalışmanız halinde sizler de memnun kalacaksınız. Her iş gibi elektronik aletler içinde işini en iyi yapan ustalar ile çalışılması gerekmektedir. Bizler ile iletişime geçtiğiniz takdirde, ekip arkadaşlarımız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.