EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Elektronik Cihazların Bakım ve Onarım Servisi

Elektronik cihazlarım bakımı için başvurabileceğiniz en iyi yerlerden birisi servislerdir. Genelde idareler tarafından, elektronik cihazlar ihalelerde servislere verilmektedir. Yetkili servislerden ihaleyi kazanan firma eğer bu kurum hastanesi hastaneye, farklı bir kurum ise orası için belirlenmiş süre boyunca yetkili servisi olarak tüm elektronik cihazların sorumluluğu firma üzerinde olmaktadır.

Elektronik Cihazların Bakım ve Onarım Servisi

Tüm bu aşamaları bilerek ve yapılacak olan işlemlerin ne kadar iyi bir bilgi gerektirdiğinin farkında olarak çıkmış olduğumuz bu yolda, bizlerde teknik ekibimiz ve işlerinde deneyimli arkadaşlarımız ile firmalarımızın ve iş yerlerinizin elektronik cihazları için yetkili servis olarak bakımlarını üstlenmek için yeterince tecrübeli bir kadroya sahibiz. Yetkili servisiniz bulunmuyor ve elektronik cihaz servisi arıyorsanız bizler anlaşacağımız süreç boyunca sıkıntısız bir şekilde elektronik cihazlarınızı en iyi şekilde bakımlarını yaparak sorunların en aza indirgenmesini sağlayacağız.

Şahısların bakımı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması durumunda mekanda bulunan yetkili kişinin imzası alınarak ekiplerimiz oradan ayrılacaktır. Tam aksi bir durum yaşanır ve bakım sırasında herhangi bir arızaya rahatsızlanır veya ömrünü tamamlamaya yakın olan bir parça tespit edilirse ekibimiz tarafından yetkili kişiye danışılarak gerekli müdahale yapılacaktır. Zaten yapılacak olan bu değişiklikler anlaşma metninde de yer alacaktır.

Teknik servisimiz ile anlaştığınız andan itibaren bir araya gelinerek sözleşmenin detayları hakkında konuşulur. Elektronik cihaz bakımı sırasında yetkinin sizde olduğu, cihazdaki verimlilik ve fonksiyon özellikle dikkat edilerek aynı şekilde herhangi bir sıkıntı olursa takdir yetkisinin yine sizlerde olacağı durumlar sözleşmede yer alacaktır.

Elektronik, günü geldiği zaman yapılacak olan bakımlar sırasında arızalı çıkan parçanın gerektiği şekilde değiştirilmemesi halinde sözleşme gereğince yönetici kişiler tarafından bu sözleşmeler öne sürdürebilmektedir.

Tüm bu anlattığım detayların yanında bu durumların her birine dikkat ederek ve çalışmış olduğumuz kişilerin almış olduğu hizmetten memnun kalmasını istediğiniz için çalışmış olduğumuz ekip arkadaşlarımız özenle seçilmektedir. Seçilen her bir eleman işlerinde teknik ve tecrübe olarak oldukça gelişmiş kişilerden oluşmaktadır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz sıkıntılara mahal vermeden uzman ekibimiz ile birlikte sürece en iyi şekilde yürüterek işlemleri tamamlayacağız.

Elektronik cihaz servisi için bir firmayı da anlaşacak olan işyeri de aynı şekilde seçmiş olduğu veya seçecek olduğu firmalara iyi bir şekilde inceleyerek, teknik servis bakımından kahrolsun da iyi elemanların yer almış olduğu ekibi seçmelidir. Bu şekilde zaten bakım sırasında cihazlarda oluşabilecek sıkıntıları önceden belirlemek için anlaşılan teknik servisin görevini iyi bir şekilde yapacağından emin olunabilir. Bunun tam aksi olur ve anlaşma yaptığınız firmanın teknik ekibi deneyimsiz ve tecrübesiz elemanlardan oluşuyor ise yapılan bakımların her zaman için yararlı olup olamayacağı hakkında düşünebilirsiniz.

Elektronik cihaz bakımı günümüzde artık başlı başına bir uzmanlık gerektiren iş haline gelmiştir. Bu konu hakkında eğitim görmüş olan kişilerin teknik servis olarak çalışması gerekmektedir. Her tamirci bakım yapamayacağı bilinmeli ve çalışılacak olan kişiler bu duruma göre seçilmelidir. Teçhizat bakımından ise cihazların bakımı sırasında kullanılacak olan teknolojik aletlerin olması bakımın en iyi şekilde sonuçlanması için faktörlerden birisi olacaktır. Ekibimizin kullanmış olduğu teknolojik aletler ve yapılan ölçümler kimi zaman insanların fark edemeyeceği parçaların verimliliğinin düştüğüne dair verileri ölçebiliyor ve buna göre büyük hasarlar oluşmadan önce müdahale etme şansımız oluyor.

Teknik servis olarak, müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde karşılayarak memnun kalmalarını sağlıyoruz. Ekibimiz işlerinde olduğu kadar çalışacak oldukları iş yeri ile iletişimlerinin de oldukça iyi tutmaktadırlar. Arıza ve bakım işlemleri sırasında oluşabilecek tüm senaryolara karşı hazırlıklı olan ekibimiz en zor durumlarda bile soğukkanlılığını koruyabilmektedir.

İşlerinde profesyonel olan ekibimiz ile çalışarak teknik servis konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti altına alabilirsiniz. Ekibimiz ile iletişime geçerek sormak istediğiniz sorular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.