EnglishArabicFrenchGermanItalianRussianSpanishTurkish | 02127021100 | [email protected] | Cihaz Takibi
Elektronik Cihazlar Teknik Servis

Görüntülü Güvenlik Sistemi Teknik Servis

Güvenlik kameralarının bir kısmı veya tümü birden çalışmayı durdurursa ya da aralıklı olarak monitörde veya ekranda video kaybı veya sinyal kaybı oluyorsa bir problem vardır. CCTV güvenlik kameraları ve sistemlerinde video kaybı ciddi bir sorundur.

Görüntülü Güvenlik Sistemi Teknik Servis

Güvenlik kameralarında video kaybı farklı şekillerde ortaya çıkar. Örneğin, bir CCTV gözetim sistemi, bir veya tüm kameralardaki video beslemelerini kaybeder ve aynı anda video kaybını gösterir. CCTV kamera gevşek bir bağlantı alıyor, geceleri kararıyor veya siyah ekran gösteren güvenlik kamerası ile video almıyor olabilir. Bazen kamera videosu titreyerek açılıp kapanarak ekranda ve monitörde çizgiler gösterir. Güvenlik kameralarının bu sorunlarını gidermek ancak bir teknik destek yardımı ile olur. Genel olarak, video kaybı sorunu şu faktörlere bağlıdır: yetersiz güç kaynağı, kararsız ağ, kablolama sorunları, donanım arızaları, verimsiz kamera yazılımı ve IP adresi çakışmaları.

Kuruluşumuz, eğitimli ve uzman bir kadro ve gelişmiş teknolojik donanımı ile, elektronik cihazlar teknik servis hizmetleri arasında, görüntülü güvenlik sistemleri için teknik servis hizmeti de vermektedir.

Uzman ekibimiz ve gelişmiş donanımlarımızla birlikte, her türlü sorununuz için teknik servis hizmetleri sunuyoruz.